()

Bieleta, directie 142.022-00A PE Automotive

Producător: PE Automotive

Cod produs: 142.022-00A

Cod ean: 4044407187335

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Bara/bieleta biela
Diametrul țevii [mm] 52
Lungime [mm] 880
Dimensiune conus [mm] 28,6
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru vehicule cu volan pe stanga
Dimensiune con 1 [mm] 28,6
Greutate [kg] 9,3

VOLVO 1 075 153
VOLVO 20 303 061
VOLVO 20 393 061
VOLVO 3 988 695
VOLVO 3 988 697
VOLVO 003988695
VOLVO 01075153
VOLVO 03988695
VOLVO 001075153
VOLVO 003988697
VOLVO 020393061
VOLVO 03988697
VOLVO 020303061

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs