()

Bobina de inductie ZSE143 BorgWarner (BERU)

Producător: BorgWarner (BERU)

Cod produs: ZSE143

Cod ean: 4014427140436

In Stoc

117,11 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Tehnica de cuplaj Spring
Bobina aprindere cu treapta finala
Nr. de cuplaje 1
Tensiune [v] 12
Numărul conexiunilor cu mufă 3
Articol completare/info suplimentar 2 cu electronica

CITROËN C4 II (NC) 1.6 VTi 120 11-2009 / 12-2016 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor pe benzina
CITROËN C4 II (NC) 1.4 VTi 95 11-2009 / prezent hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1397 motor pe benzina
CITROËN C4 II (NC) 1.6 THP 155 11-2009 / 12-2016 hatchback KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 508 I (8D) 1.6 VTi 11-2010 / 12-2018 limuzina KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 508 SW I (8E) 1.6 VTi 11-2010 / 12-2018 combi KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 508 I (8D) 1.6 THP 11-2010 / 12-2018 limuzina KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
PEUGEOT 508 SW I (8E) 1.6 THP 11-2010 / 12-2018 combi KW: 115 CP: 156 CMC: 1598 motor pe benzina
BMW X5 (E70), X5 SAV (E70) xDrive 30 i, xDrive 35 i 04-2010 / 07-2013 SUV KW: 225 CP: 306 CMC: 2979 motor pe benzina
CITROËN C5 III (RD), C5 III Sedan (RD) 1.6 VTi 120 07-2010 / prezent limuzina KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor pe benzina
CITROËN C5 III Break (RW) 1.6 VTI 120 07-2010 / prezent combi KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S JCW 11-2011 / 04-2015 Cabriolet KW: 147 CP: 200 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI MINI Cabriolet (R57) Cooper S 02-2010 / 06-2015 Cabriolet KW: 147 CP: 200 CMC: 1598 motor pe benzina
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S 11-2011 / 04-2015 Cabriolet KW: 120 CP: 163 CMC: 1598 motor pe benzina
BMW 6 cupe (F13) M6 07-2012 / 10-2017 cupe KW: 412 CP: 560 CMC: 4395 motor pe benzina
BMW 5 (F10) 520 i 09-2011 / 10-2016 limuzina KW: 120 CP: 163 CMC: 1997 motor pe benzina
BMW 6 Cabriolet (F12) M6 03-2012 / 06-2018 Cabriolet KW: 412 CP: 560 CMC: 4395 motor pe benzina
MINI MINI (R56), MINI ESPORTIVO (R56) Cooper 09-2006 / 11-2013 hatchback KW: 85 CP: 115 CMC: 1598 motor pe benzina
BMW 7 (F01, F02, F03, F04), 7 Sedan (F01, F02, F03, F04) ActiveHybrid 7 04-2010 / 06-2012 limuzina KW: 342 CP: 465 CMC: 4395 Ușor hibrid
BMW X6 (E71, E72), X6 SAC (E71, E72) ActiveHybrid 01-2009 / 10-2011 SUV KW: 357 CP: 485 CMC: 4395 Complet hibrid
MINI COUNTRYMAN (R60), CROSSOVER (R60), MINI COUNTRYMAN (R60), MINI COUNTRYMAN / COOPER COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 08-2010 / 10-2016 combi KW: 120 CP: 163 CMC: 1598 motor pe benzina

BMW V7575010 80
BMW V7594937 80
BMW 12 13 7 550 012
BMW 12 13 7 551 049
BMW 12 13 7 562 744
BMW 12 13 7 571 643
BMW 12 13 7 575 010
BMW 12 13 7 594 596
BMW 12 13 7 594 937
BMW 12 13 8 616 153
BMW 12 13 8 647 689
BMW 12 13 8 657 273
BMW 12 13 5 A06 753
CITROËN/PEUGEOT 19005293
CITROËN/PEUGEOT 9807841880
CITROËN/PEUGEOT 9806702780
CITROËN/PEUGEOT 5970 64
CITROËN/PEUGEOT 597091
MINI 12137550012
MINI 12137551049
MINI 12137562744
MINI 12137571643
MINI 12137575010
MINI 12137594937
MINI 12138616153
MINI 12138657273

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs