()

Brat, suspensie roata 225.001 C.E.I.

Producător: C.E.I.

Cod produs: 225.001

Cod ean: 8053804149972

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

1.332,48 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Diametrul țevii [mm] 46
Lungime 1 [mm] 665
Lungime 2 [mm] 665
Greutate [kg] 21,180
Tip legatura brat semilongitudinal
Partea de montare spate

IVECO 41028598
IVECO 41002770
IVECO 8137026
IVECO 41042050
IVECO 41009665
IVECO 41034479

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs