()

Bucsa, bara stabilizatoare 6350 CASALS

Producător: CASALS

Cod produs: 6350

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Partea de montare Axa spate ambele parti
Greutate [kg] 0,088
Material Cauciuc/Metal
Lungime [mm] 30
Diametru interior [mm] 20
Diametru exterior [mm] 57

SCANIA 0 310 808
SCANIA 000310808
SCANIA 001429110
SCANIA 001477867
SCANIA 00310808
SCANIA 01429110
SCANIA 01477867
SCANIA 1 429 110
SCANIA 1 477 867
SCANIA 310 808
SCANIA 2156626

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs