()

Bujie incandescenta DG-126 DENSO

Producător: DENSO

Cod produs: DG-126

Cod ean: 8717613040751,8717613040768,8717613040775

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

58,26 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Tensiune [v] 11
Pt. cod original (oe) 8200445627
Tehnica de cuplaj Pin
Dimensiune filet M10x1.0
Lungime totala [mm] 150,5
Deschidere cheie 10
Varianta bujii incandescente Bujie incandescenta metalica
Masa [g] 43
Versiune Double coil
Moment strangere de [nm] 10
Cuplu de strangere pana la [nm] 12
Articol alternativ -

OPEL VIVARO A platou / sasiu (X83) 2.5 DTi 04-2003 / 03-2010 platou / sasiu KW: 99 CP: 135 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA ESPACE III (JE0), ESPACE Mk III (JE0) 2.2 dCi (JE0K) 10-2000 / 10-2002 microbus KW: 95 CP: 130 CMC: 2188 motor diesel
OPEL MOVANO A bus (X70) 2.2 DTI (JD) 09-2000 / prezent bus KW: 66 CP: 90 CMC: 2188 motor diesel
OPEL MOVANO A caroserie (X70) 2.2 DTI (FD) 09-2000 / prezent caroserie KW: 66 CP: 90 CMC: 2188 motor diesel
OPEL MOVANO A platou / sasiu (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4) 09-2000 / prezent platou / sasiu KW: 66 CP: 90 CMC: 2188 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER II bus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 12-1997 / 09-2006 bus KW: 66 CP: 90 CMC: 2188 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER II caroserie (FD), MASTER II Van (FD) 2.2 dCI 90 (FD0G, FD0N, FD2G, FD2N, FD3G, FD3N) 12-1997 / 10-2006 caroserie KW: 66 CP: 90 CMC: 2188 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER II platou / sasiu (ED/HD/UD) 2.2 dCI 90 (ED0G, ED0N, HD0G, HD0N, HD1G, HD1N, UD0G,... 12-1997 / 09-2006 platou / sasiu KW: 66 CP: 90 CMC: 2188 motor diesel
VAUXHALL MOVANO Mk I (A) Combi (X70) 2.2 DTI (JD) 09-2000 / 05-2010 bus KW: 66 CP: 90 CMC: 2188 motor diesel
VAUXHALL MOVANO Mk I (A) Van (X70) 2.2 DTI (FD) 09-2000 / 05-2010 caroserie KW: 66 CP: 90 CMC: 2188 motor diesel
VAUXHALL MOVANO Mk I (A) Chassis/Cab (X70) 2.2 DTI (UD0) 09-2000 / 05-2010 platou / sasiu KW: 66 CP: 90 CMC: 2188 motor diesel
OPEL MOVANO A bus (X70) 2.5 DTI (JD) 10-2001 / prezent bus KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
OPEL MOVANO A caroserie (X70) 2.5 DTI (FD) 10-2001 / prezent caroserie KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
OPEL MOVANO A platou / sasiu (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4) 10-2001 / prezent platou / sasiu KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER II bus (JD) 2.5 dCi 120 (JD0M, JD1M, JD1W) 10-2001 / 12-2006 bus KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER II caroserie (FD), MASTER II Van (FD) 2.5 dCi 120 (FD0M, FD0U, FD0W, FD2M, FD2W, FD3M, FD3U,... 10-2001 / 09-2007 caroserie KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER II platou / sasiu (ED/HD/UD) 2.5 dCi 120 (ED0M, ED0U, ED0W, ED4M, ED8M, ED8W, HD0M,... 10-2001 / 05-2010 platou / sasiu KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
VAUXHALL MOVANO Mk I (A) Combi (X70) 2.5 DTI (JD) 10-2001 / 08-2009 bus KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
VAUXHALL MOVANO Mk I (A) Van (X70) 2.5 DTI (FD) 10-2001 / 05-2010 caroserie KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
VAUXHALL MOVANO Mk I (A) Chassis/Cab (X70) 2.5 DTI (ED, UD0) 01-2001 / 12-2006 platou / sasiu KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel

GENERAL MOTORS 9201698
GENERAL MOTORS 93161342
GENERAL MOTORS 93161489
NISSAN 11065-00Q0A
NISSAN 11065-00QAB
NISSAN 11065-00QAE
OPEL 1214080
OPEL 4430069
OPEL 4430920
OPEL 4506155
RENAULT, RENAULT KOREA 7700103674
RENAULT, RENAULT KOREA 8200012099
RENAULT, RENAULT KOREA 8200445627

Produse Originale

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs