()

Burduf, suspensie pneumatica 084.333-72A PE Automotive

Producător: PE Automotive

Cod produs: 084.333-72A

Cod ean: 4044407278743

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Diametru filet, conector conducta presiune M16x1,5
Material piston rotativ otel
Greutate [kg] 7,829

VOLVO 1 075 365
VOLVO 1 629 782
VOLVO 20 452 138
VOLVO 20 554 761
VOLVO 001629782
VOLVO 001075365
VOLVO 020452138
VOLVO 01629782
VOLVO 01075365
VOLVO 020554761

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs