()

Buson,vas expansiune VCR232 MOTAQUIP

Producător: MOTAQUIP

Cod produs: VCR232

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

ALFA ROMEO 164 (164), 164 Sedan (164), 168 (164) 2.0 Twin Spark (164.H3) 09-1992 / 09-1998 limuzina KW: 106 CP: 144 CMC: 1995 motor pe benzina
ALFA ROMEO 164 (164), 164 Sedan (164), 168 (164) 3.0 24V (164.K1) 09-1992 / 09-1998 limuzina KW: 155 CP: 211 CMC: 2959 motor pe benzina
ALFA ROMEO 164 (164), 164 Sedan (164), 168 (164) 3.0 24V QV (164.H1) 09-1992 / 09-1998 limuzina KW: 171 CP: 233 CMC: 2959 motor pe benzina
FIAT COUPE (175) 2.0 16V 11-1993 / 08-1996 cupe KW: 102 CP: 139 CMC: 1995 motor pe benzina
ALFA ROMEO GTV (916) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2, 916C2C00) 06-1995 / 10-2005 cupe KW: 110 CP: 150 CMC: 1970 motor pe benzina
ALFA ROMEO SPIDER (916) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 06-1995 / 04-2005 Cabriolet KW: 110 CP: 150 CMC: 1970 motor pe benzina
FIAT DUCATO caroserie (230) 1.9 D 03-1994 / 04-2002 caroserie KW: 51 CP: 69 CMC: 1929 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (230) 2.5 D 03-1994 / 04-2002 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2500 motor diesel
FIAT COUPE (175) 2.0 20V (175AXC1A) 08-1996 / 09-1998 cupe KW: 108 CP: 147 CMC: 1998 motor pe benzina
FIAT COUPE (175) 2.0 20V Turbo 08-1996 / 08-2000 cupe KW: 162 CP: 220 CMC: 1998 motor pe benzina
ALFA ROMEO GTV (916) 3.0 V6 24V (916.C1) 10-1996 / 10-2000 cupe KW: 162 CP: 220 CMC: 2959 motor pe benzina
PEUGEOT BOXER caroserie (230L), BOXER FURGON caroserie (230L) 1.9 D 03-1994 / 04-2002 caroserie KW: 51 CP: 69 CMC: 1905 motor diesel
ALFA ROMEO 164 (164), 164 Sedan (164), 168 (164) 2.0 (164A2C) 06-1987 / 09-1998 limuzina KW: 102 CP: 138 CMC: 1962 motor pe benzina
CITROËN JUMPER I caroserie (230L), RELAY I caroserie (230L) 1.9 D 02-1994 / 04-2002 caroserie KW: 51 CP: 69 CMC: 1905 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (230) 2.0 03-1994 / 04-2002 caroserie KW: 80 CP: 109 CMC: 1998 motor pe benzina
ALFA ROMEO SPIDER (916) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 05-1998 / 08-2000 Cabriolet KW: 114 CP: 155 CMC: 1970 motor pe benzina
ALFA ROMEO GTV (916) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 09-1997 / 03-2003 cupe KW: 114 CP: 155 CMC: 1970 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.0 T.Spark (936A3A) 09-1998 / 10-2000 limuzina KW: 114 CP: 155 CMC: 1970 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 2.5 V6 24V (936A2) 09-1998 / 12-2006 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 2492 motor pe benzina
ALFA ROMEO 166 (936), 166 Sedan (936) 3.0 V6 24V (936A1000, 936A1001) 09-1998 / 06-2007 limuzina KW: 166 CP: 226 CMC: 2959 motor pe benzina

CITROËN 1306.E1
CITROËN 1306.E7
CITROËN 1306.F3
FIAT 1303101080
FIAT 46402983
FIAT 46556738
FIAT 46751353
FIAT 60536864
FIAT 60567645
FIAT 60807748
FIAT 60811713
FIAT 82429515
PEUGEOT 1306.E1
PEUGEOT 1306.E7
PEUGEOT 1306.F3
SUZUKI 17932 86CB0

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs