()

Cap de bara 03.31.056 TRUCKTEC AUTOMOTIVE

Producător: TRUCKTEC AUTOMOTIVE

Cod produs: 03.31.056

Cod ean:

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

197,72 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Pt. cod original (oe) 21263821
Partea de montare Axa fata dreapta
Lungime [mm] 141
Dimensiune filet M30 x 1,5
Dimensiune conus [mm] 28,6
Tip filet Filet ext.

VOLVO 21263821
VOLVO 21483804
VOLVO 21578208
VOLVO 22603163
VOLVO 3093647
VOLVO 3097999

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs