()

Capac distribuitor V10-70-0033 VEMO

Producător: VEMO

Cod produs: V10-70-0033

Cod ean: 4046001297298

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

44,09 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Restrictiile producatorului BOSCH

BMW 3 (E21), 3 Sedan (E21) 316 08-1975 / 08-1980 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1573 motor pe benzina
BMW 3 (E21), 3 Sedan (E21) 318 08-1975 / 08-1980 limuzina KW: 72 CP: 98 CMC: 1766 motor pe benzina
BMW 3 (E21), 3 Sedan (E21) 320 i 06-1975 / 08-1982 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 1990 motor pe benzina
BMW 5 (E12), 5 Sedan (E12) 518 07-1974 / 05-1981 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1766 motor pe benzina
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 (116.36 E) 01-1985 / 12-1985 cupe KW: 94 CP: 128 CMC: 1962 motor pe benzina
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902) 1.3 (902A) 05-1978 / 02-1980 cupe KW: 55 CP: 76 CMC: 1351 motor pe benzina
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902) 1.3 (902A) 07-1979 / 12-1989 cupe KW: 63 CP: 85 CMC: 1351 motor pe benzina
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902) 1.5 (902.A1) 05-1978 / 12-1981 cupe KW: 61 CP: 83 CMC: 1490 motor pe benzina
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902) 1.5 (902.A5) 07-1979 / 01-1987 cupe KW: 70 CP: 95 CMC: 1490 motor pe benzina
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902) 1.7 i.e. (902C2D) 10-1987 / 12-1989 cupe KW: 77 CP: 105 CMC: 1712 motor pe benzina
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902) 1.5 (902C) 03-1982 / 12-1988 cupe KW: 77 CP: 105 CMC: 1490 motor pe benzina
ALFA ROMEO 33 (905) 1.2 (905.A) 06-1983 / 12-1989 hatchback KW: 50 CP: 68 CMC: 1186 motor pe benzina
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) 06-1983 / 12-1989 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1351 motor pe benzina
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2A) 05-1983 / 12-1987 hatchback KW: 62 CP: 84 CMC: 1490 motor pe benzina
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2) 07-1986 / 12-1989 hatchback KW: 75 CP: 102 CMC: 1490 motor pe benzina
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V) 06-1984 / 12-1989 hatchback KW: 77 CP: 105 CMC: 1490 motor pe benzina
ALFA ROMEO 33 (905) 1.7 i.e. (905.A3D) 09-1988 / 12-1989 hatchback KW: 77 CP: 105 CMC: 1712 motor pe benzina
ALFA ROMEO 33 (905) 1.7 QV (905.A3) 03-1988 / 12-1989 hatchback KW: 84 CP: 114 CMC: 1712 motor pe benzina
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905) 1.5 4x4 (905.A2B, 905.A2C) 09-1984 / 12-1986 combi KW: 66 CP: 90 CMC: 1490 motor pe benzina
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905) 1.5 4x4 (905A2S, 905A2U) 12-1986 / 12-1989 combi KW: 75 CP: 102 CMC: 1490 motor pe benzina

ALFA ROMEO 11900050110402
ALFA ROMEO 105 48 05 011 08/02
ALFA ROMEO 60 801 306
ALFA ROMEO 705 410
ALFA ROMEO 82305237
ALFA ROMEO 16555050110002
ALFA ROMEO 70541000000000
ALFA ROMEO 96 586 846
ALFA ROMEO 11544050110003
ALFA ROMEO 0060801306
ALFA ROMEO 11655050110002
ALFA ROMEO 70021600000000
ALFA ROMEO 700216
ALFA ROMEO 60 714 284
ALFA ROMEO 0096586846
AUDI 049 905 207
AUDI 058 905 207
AUDI ZBA905207A
AUDI 043 905 207
AUDI 113 905 207 C
BMW 8 630 146
BMW 1 359 874
BMW 12 11 1 359 874
BMW 1 363 191
BMW 12 11 1 270 927
BMW 12 11 8 730 055
BMW 12709282
BMW 1 359 847
BMW 1 354 449
BMW 12 11 1 354 499
BMW 12 11 8 630 146
BMW 12 11 1 359 847
BMW 1 271 656
BMW 1 363 291
BMW 1 363 423
BMW 1 270 927
BMW 12 11 1 363 291
BMW 12 11 1 363 191
BMW 1 354 499
BMW 12 11 1 271 656
BMW 12 11 1 363 423
BMW 8 730 055
BMW 12 11 1 354 449
CHEVROLET 94625744
DAF 744626
FIAT 7 080 442
FIAT 82 361 894
FIAT 82 301 920
FIAT 9 936 014
FIAT 82305237
FIAT 82 348 987
FIAT 2305237
FIAT 9 934 652
FORD 72HF 12106 AA
FORD 3 240 336
FORD 1 171 025 4
FORD 81SF12106EA
FORD 523817
FORD 5 010 983
FORD 710254
FORD 0 710 254
FORD 1139052071
FORD A700X12276ADA
FORD 5 006 908
FORD 1 523 817
FORD 72VG12106AA
FORD 1 144 706 9
FORD A860X12276CA
FORD EDH24
FORD D1FZ12106A
FORD 1 498 746
FORD 1 595 255
FORD A800X12276BA
FORD 5 004 915
FORD 5 015 601
FORD 6 077 549
FORD A780X12276AA
FORD DIFZ 12106 A
FORD A830X12276CA
FORD DH157
GENERAL MOTORS 07992265
GENERAL MOTORS 07992865
GENERAL MOTORS 94625744
GENERAL MOTORS 7992865
GENERAL MOTORS 93150378
GENERAL MOTORS 7992265
GMC 94625744
HOLDEN GB739
KHD 12157142
LANCIA 82305237
LANCIA 82288615
MERCEDES-BENZ 000 158 28 02
MERCEDES-BENZ A 000 158 18 02
MERCEDES-BENZ 1582802
MERCEDES-BENZ 000 158 18 02
MERCEDES-BENZ A 000 158 28 02
MWM 606908730206
OPEL 91 099 718
OPEL 12 11 259
OPEL 12 12 142
OPEL 91 090 620
OPEL 12 12 143
PEUGEOT 5941.27
PORSCHE 923 602 923 00
PORSCHE 04709490522
PORSCHE 616 602 215 01
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 012 536
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 029 263
RENAULT, RENAULT KOREA 77 02 038 122
SAAB 8 855 934
SAAB 75 01 216
SAAB 8 811 960
SAAB 83 55 935
SAAB 83 52 346
SEAT 113 905 207 B
SEAT SE 021914.001A
SEAT 3980665
SEAT 113 905 207 C
SEAT 003 980 665
SEAT 0003980665
SEAT 113 905 207 A
SEAT NG52222729
SKODA SE021914001A
SKODA 113 905 207 C
STEINBOCK 751052
TALBOT 13530000
TALBOT 0013566500
TALBOT 0013530000
TALBOT 18321001
TALBOT 13566500
VAG 113 905 207 G
VAG 43 905 207
VAG 113 905 207 A
VAG 058 905 207 A
VAG 59 905 207 A
VAG 58 905 207 A
VAG 059 905 207 A
VAG 113 905 207 D
VAG SE021914001A
VAG 049 905 207
VAG 113 905 207 B
VAG 58 905 207
VAG 058 905 207
VAG 043 905 207
VAG 49 905 207
VAG 113 905 207 C
VOLVO 546279
VOLVO 2 437 973
VOLVO 243797-8
VOLVO 243797
VOLVO 5 462 790
VW 113 905 207 C
VW 049 905 207
VW 058 905 207
VW 113 905 207 G
VW ZBA 905 207 A
VW 1139052
VW 059 905 207 A
VW 113 905 207 B
VW 043 905 207
VW 113 905 207 A
VW 113 905 207 D
VW 625099
VW 113 905 207 1
VW 113905207C SBV
ZASTAVA 46600858
ZASTAVA 46602558
ZASTAVA 46600193
ZASTAVA 5248175

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs