()
Mașini vizitate

Caseta directie 52345 SPIDAN

Producător: SPIDAN

Cod produs: 52345

Cod ean: 4019064077633

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atenție necesar piesă la schimb!

Fișă produs:

5.225,72 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru vehicule cu volan pe stanga
Lungime totala [mm] 1160
Directie cu cap de bara
Atentie la informatii de service
Piesa la schimb
Diametru admisie [mm] 11
Diametru evacuare [mm] 12
Inalt. arbore de intrare (mm) 100
Numarul rotatiilor volanului 3,3
Pt. producator caseta directie SMI

RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 2.5 dCi 115 (JL0R, JL0V) 02-2008 / prezent bus KW: 84 CP: 114 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83), PRIMASTAR Van (X83) dCi 115 09-2008 / prezent bus KW: 84 CP: 114 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 2.5 dCi 115 09-2008 / prezent caroserie KW: 84 CP: 114 CMC: 2463 motor diesel
OPEL VIVARO A platou / sasiu (X83) 1.9 Di 08-2001 / 07-2014 platou / sasiu KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A platou / sasiu (X83) 2.5 DTi 04-2003 / 03-2010 platou / sasiu KW: 99 CP: 135 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B) 03-2001 / 10-2006 bus KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C, JL0K) 03-2001 / 10-2006 bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 2.0 (JL0A, JL0G) 03-2001 / prezent bus KW: 88 CP: 120 CMC: 1998 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 2.0 (FL0A, FL0G) 03-2001 / prezent caroserie KW: 88 CP: 120 CMC: 1998 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B) 03-2001 / 10-2006 caroserie KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C, FL0K, FL0B) 03-2001 / 10-2006 caroserie KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A bus (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07) 08-2001 / 07-2006 bus KW: 60 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A bus (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07) 08-2001 / 07-2014 bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 1.9 DI (F7) 08-2001 / 07-2006 caroserie KW: 60 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 1.9 DTI (F7) 08-2001 / 07-2014 caroserie KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
VAUXHALL VIVARO A bus (X83) 1.9 DTI 08-2001 / 12-2006 bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
VAUXHALL VIVARO A caroserie (X83) 1.9 DI 08-2001 / 12-2006 caroserie KW: 59 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A bus (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) 08-2001 / 07-2006 bus KW: 88 CP: 120 CMC: 1998 motor pe benzina
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 2.0 16V (F7) 08-2001 / 07-2006 caroserie KW: 88 CP: 120 CMC: 1998 motor pe benzina
NISSAN PRIMASTAR bus (X83), PRIMASTAR Van (X83) 2.0 03-2001 / 08-2006 bus KW: 88 CP: 120 CMC: 1998 motor pe benzina

FIAT 6000620546
FIAT 6000617472
GENERAL MOTORS 93862069
GENERAL MOTORS 91 165 327
GENERAL MOTORS 4417849
GENERAL MOTORS 4416188
NISSAN 49200-00QAH
NISSAN 4414764
NISSAN 49200-00Q0A
NISSAN 49200-00Q0E
NISSAN 49200-00Q1E
NISSAN 49200-00QAG
NISSAN 49200-00QAU
OPEL 95522086
OPEL 95599363
OPEL 4408463
OPEL 4414764
OPEL 95519563
OPEL 93868478
OPEL 93862069
OPEL 93859964
OPEL 93858818
OPEL 93854030
OPEL 4416188
OPEL 4416873
OPEL 4417849
OPEL 4418438
OPEL 4418968
OPEL 93854366
OPEL 93851972
OPEL 91165327
OPEL 4423961
OPEL 4422208
RENAULT, RENAULT KOREA 8200355128
RENAULT, RENAULT KOREA 8200720420
RENAULT, RENAULT KOREA 8200622265
RENAULT, RENAULT KOREA 8200412971
RENAULT, RENAULT KOREA 8200408078
RENAULT, RENAULT KOREA 8200288748
RENAULT, RENAULT KOREA 7711368804
RENAULT, RENAULT KOREA 8200875897
RENAULT, RENAULT KOREA 8200875895
RENAULT, RENAULT KOREA 7700313010
RENAULT, RENAULT KOREA 6900002183
RENAULT, RENAULT KOREA 6900000221

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs