()

Caseta directie M825 DEPA

Producător: DEPA

Cod produs: M825

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atenție necesar piesă la schimb!

Mod de operare mecanic
Echipare cuplaje arbore intrare dintat
Echipament vehicul pentru vehicule fara directie Servotronic
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru vehicule cu volan pe stanga
Restrictiile producatorului TRW
Lungime filet [mm] 50,0
Nr. dinti arbore de intrare 27
Lungime [mm] 1165,0
Dimensiunea filetului bieletei M14 x 1,5
Piesa la schimb

OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08) 07-2006 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.2 (L08) 01-2010 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08) 11-2009 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.2 (L08) 08-2006 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) 09-2009 / 08-2014 hatchback KW: 64 CP: 87 CMC: 1398 motor pe benzina
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.2 (L08) 06-2010 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 06-2011 / 08-2014 hatchback KW: 61 CP: 83 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 06-2011 / 08-2014 hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 07-2006 / 08-2014 hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) 07-2006 / 08-2014 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 08-2006 / 08-2014 hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 09-2009 / 08-2014 hatchback KW: 64 CP: 87 CMC: 1398 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) 06-2009 / 08-2014 hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 12-2009 / 08-2014 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 12-2009 / 08-2014 hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1229 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68), 1.4 T (L08, L68) 07-2012 / 08-2014 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 09-2009 / 12-2011 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1229 motor pe benzina

GENERAL MOTORS 93167844
GENERAL MOTORS 93168417
GENERAL MOTORS 93169499
GENERAL MOTORS 93189034
GENERAL MOTORS 93193065
OPEL 5900267
OPEL 5900325
OPEL 900043
OPEL 900053
OPEL 900094
Imagine Produs