()

Catalizator 23077 FONOS

Producător: FONOS

Cod produs: 23077

Cod ean: 3277490230775

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Lungime [mm] 610
Latime [mm] 300
Înaltime [mm] 200
Greutate [kg] 3,7
Cod 92
Articol completare/info suplimentar 2 cu piese componente
Garantie Garantie 3 ani

Sistem de esapament FONOS FOK005060A 1
Sistem de esapament FONOS FOK005137A 1
Sistem de esapament FONOS FOK005575A 1
Sistem de esapament FONOS FOK005614A 1
Sistem de esapament FONOS FOK010322A 1
Sistem de esapament FONOS FOK010322B 1
Sistem de esapament FONOS FOK010324A 1
Sistem de esapament FONOS FOK010324B 1
Sistem de esapament FONOS FOK011893A 1
Sistem de esapament FONOS FOK011893B 1
Sistem de esapament FONOS FOK011894A 1
Sistem de esapament FONOS FOK011894B 1
Sistem de esapament FONOS FOK017632A 1
Sistem de esapament FONOS FOK017632B 1
Sistem de esapament FONOS FOK018379A 1
Sistem de esapament FONOS FOK018379B 1
Sistem de esapament FONOS FOK018518A 1
Sistem de esapament FONOS FOK018518B 1
Sistem de esapament FONOS FOK018959A 1
Sistem de esapament FONOS FOK018959B 1
Sistem de esapament FONOS FOK019439 1
Sistem de esapament FONOS FOK019440A 1
Sistem de esapament FONOS FOK019440B 1
Sistem de esapament FONOS FOK019443 1
Sistem de esapament FONOS FOK019444A 1
Sistem de esapament FONOS FOK019444B 1
Sistem de esapament FONOS FOK019522 1
Sistem de esapament FONOS FOK022511 1
Sistem de esapament FONOS FOK022512A 1
Sistem de esapament FONOS FOK022512B 1
Sistem de esapament FONOS FOK022518 1
Sistem de esapament FONOS FOK022519A 1
Sistem de esapament FONOS FOK022519B 1
Sistem de esapament FONOS FOK022522 1
Sistem de esapament FONOS FOK022523A 1
Sistem de esapament FONOS FOK022523B 1
Sistem de esapament FONOS FOK022530A 1
Sistem de esapament FONOS FOK022530B 1
Sistem de esapament FONOS FOK024451A 1
Sistem de esapament FONOS FOK024457A 1
Sistem de esapament FONOS FOK024458A 1
Sistem de esapament FONOS FOK024461A 1
Sistem de esapament FONOS FOK024463A 1
Sistem de esapament FONOS FOK026570A 1
Sistem de esapament FONOS FOK026570B 1
Sistem de esapament FONOS FOK030405A 1
Sistem de esapament FONOS FOK030405B 1
Sistem de esapament FONOS FOK030406A 1
Sistem de esapament FONOS FOK030406B 1
Sistem de esapament FONOS FOK030407A 1
Sistem de esapament FONOS FOK030407B 1
Sistem de esapament FONOS FOK126877A 1
Sistem de esapament FONOS FOK134188A 1
Sistem de esapament FONOS FOK134189 1
Sistem de esapament FONOS FOK134483A 1
Sistem de esapament FONOS FOK134483B 1
Sistem de esapament FONOS FOK134489A 1
Sistem de esapament FONOS VOK017905A 1
Sistem de esapament FONOS VOK017905B 1
Sistem de esapament FONOS VOK017906A 1
Sistem de esapament FONOS VOK017906B 1
Sistem de esapament FONOS VOK019814A 1
Sistem de esapament FONOS VOK019814B 1
Sistem de esapament FONOS VOK024438A 1
Sistem de esapament FONOS VOK024438B 1
Sistem de esapament FONOS VOK028144A 1
Sistem de esapament FONOS VOK028144B 1
Sistem de esapament FONOS VOK028513A 1
Sistem de esapament FONOS VOK028513B 1
Sistem de esapament FONOS VOK028571 1
Sistem de esapament FONOS VOK133310A 1
Sistem de esapament FONOS VOK133310B 1

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 03-2007 / 12-2014 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 03-2007 / 12-2014 hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi 05-2006 / 06-2015 microbus KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 05-2006 / 12-2014 microbus KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA, FFS, DS), FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS) 2.0 TDCi 07-2004 / 01-2008 combi KW: 98 CP: 133 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 2.0 TDCi 07-2004 / 01-2008 hatchback KW: 98 CP: 133 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 10-2003 / 03-2007 microbus KW: 98 CP: 133 CMC: 1997 motor diesel
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 02-2007 / 09-2010 microbus KW: 98 CP: 133 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 10-2003 / 03-2007 microbus KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) 2.0 D 01-2004 / 12-2010 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor diesel
VOLVO V50 (545), V50 Wagon (545) 2.0 D 04-2004 / 12-2010 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor diesel
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 2.0 TDCi 07-2004 / 09-2012 hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA, FFS, DS), FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS) 2.0 TDCi 07-2004 / 09-2012 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II limuzina (DB, FCH, DH) 2.0 TDCi 04-2005 / 09-2012 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi 05-2006 / 06-2015 microbus KW: 96 CP: 130 CMC: 1997 motor diesel
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi 05-2006 / 06-2015 microbus KW: 103 CP: 140 CMC: 1997 motor diesel
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 05-2006 / 12-2014 microbus KW: 96 CP: 130 CMC: 1997 motor diesel
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 05-2006 / 12-2014 microbus KW: 103 CP: 140 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 TDCi 10-2006 / 09-2010 Cabriolet KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
VOLVO C30 (533) 2.0 D 10-2006 / 12-2012 hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1998 motor diesel

FORD 4M515E211EB
FORD 6G915E211DB
FORD 6G915E211DA
FORD 6G915E211BD
FORD 6G915E211BC
FORD 6G915E211BB
FORD 5M515E211FC
FORD 5M515E211FB
FORD 5M515E211FA
FORD 6G915E211DC
FORD 4M515E211EA
FORD 3M515E211VE
FORD 3M515E211VD
FORD 3M515E211UA
FORD 3M515E211NF
FORD 3M515E211NE
FORD 3M515E211ND
FORD 3M515E211AAB
FORD 7G915E211KB
FORD 9G915E211LB
FORD 9G915E211LA
FORD 9G915E211KB
FORD 9G915E211KA
FORD 9G915E211FB
FORD 8M515E211KA
FORD 8M515E211CB
FORD 8M515E211CA
FORD 1231512
FORD 7G915E211KA
FORD 7G915E211HB
FORD 7G915E211HA
FORD 7G915E211CB
FORD 7G915E211CA
FORD 7G915E211BC
FORD 6G915E211FB
FORD 6G915E211FA
FORD 1381547
FORD 1487175
FORD 1460331
FORD 1436289
FORD 1436288
FORD 1432042
FORD 1432041
FORD 1381622
FORD 1381621
FORD 1670450
FORD 1380345
FORD 1379464
FORD 1357368
FORD 1344648
FORD 1310104
FORD 1307003
FORD 1251500
FORD 1223935
FORD 1488904
FORD 3M515E211AAA
FORD 1666094
FORD 1666092
FORD 1666089
FORD 1581402
FORD 1581398
FORD 1555635
FORD 1534051
FORD 1532298
FORD 1523424
FORD 1511560
FORD 1509272
FORD 1500758
FORD 1496655
FORD 1487177
FORD 1532299
VOLVO 8603989
VOLVO 8603674
VOLVO 36002529
VOLVO 36002527
VOLVO 36002510
VOLVO 36002472
VOLVO 36002458
VOLVO 36002229
VOLVO 36002228
VOLVO 36001072
VOLVO 36001003
VOLVO 36000309

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs