()

Catalizator 25.36.33 IMASAF

Producător: IMASAF

Cod produs: 25.36.33

Cod ean: 8033434022661

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Partea de montare fata
Lungime [mm] 630
Greutate [kg] 4,33
Articol completare/info suplimentar 2 cu piese componente

FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo (176AD) 10-1993 / 03-1997 hatchback KW: 98 CP: 133 CMC: 1372 motor pe benzina
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V 04-1995 / 05-2005 Cabriolet KW: 96 CP: 130 CMC: 1747 motor pe benzina
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo (176AS) 09-1996 / 07-1999 hatchback KW: 96 CP: 131 CMC: 1372 motor pe benzina

FIAT 46401004
FIAT 46412113
FIAT 46449672
FIAT 46449705
FIAT 46479442
FIAT 46715161
FIAT 46775161
FIAT 7748938
Imagine Produs