()
Mașini vizitate

Catalizator 60.71.33 IMASAF

Producător: IMASAF

Cod produs: 60.71.33

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Lungime [mm] 350
Partea de montare fata
Greutate [kg] 3,60
Articol completare/info suplimentar 2 cu piese componente

OPEL VIVARO A platou / sasiu (X83) 1.9 Di 08-2001 / 07-2014 platou / sasiu KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II (BG0/1) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 03-2001 / 09-2007 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II Grandtour (KG0/1), LAGUNA II Sport Tourer (KG0/1) 1.9 dCi (KG0G) 03-2001 / 09-2007 combi KW: 88 CP: 120 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B) 03-2001 / 10-2006 bus KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C, JL0K) 03-2001 / 10-2006 bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B) 03-2001 / 10-2006 caroserie KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C, FL0K, FL0B) 03-2001 / 10-2006 caroserie KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A bus (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07) 08-2001 / 07-2006 bus KW: 60 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A bus (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07) 08-2001 / 07-2014 bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 1.9 DI (F7) 08-2001 / 07-2006 caroserie KW: 60 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 1.9 DTI (F7) 08-2001 / 07-2014 caroserie KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II (BG0/1) 1.9 dCI (BG0E) 06-2001 / 05-2005 hatchback KW: 77 CP: 105 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II Grandtour (KG0/1), LAGUNA II Sport Tourer (KG0/1) 1.9 dCI (KG0E) 06-2001 / 05-2005 combi KW: 77 CP: 105 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II (BG0/1) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) 10-2001 / 05-2005 hatchback KW: 74 CP: 100 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II Grandtour (KG0/1), LAGUNA II Sport Tourer (KG0/1) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 10-2001 / 05-2005 combi KW: 74 CP: 100 CMC: 1870 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83), PRIMASTAR Van (X83) dCi 80 03-2001 / prezent bus KW: 60 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83), PRIMASTAR Van (X83) dCi 100 03-2001 / prezent bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 1.9 dCi 80 09-2002 / prezent caroserie KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 1.9 dCi 100 09-2002 / prezent caroserie KW: 74 CP: 100 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II Grandtour (KG0/1), LAGUNA II Sport Tourer (KG0/1) 1.9 dCi (KG05) 03-2004 / 05-2005 combi KW: 68 CP: 92 CMC: 1870 motor diesel

NISSAN 2080000Q0C
NISSAN 2080000QAC
OPEL 4408108
OPEL 4410654
OPEL 4411691
OPEL 4430707
OPEL 4433969
OPEL 91159807
OPEL 93160275
OPEL 93160740
OPEL 93198229
RENAULT, RENAULT KOREA 8200473329
RENAULT, RENAULT KOREA 8200780819

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs