()

Catalizator P211CAT FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P211CAT

Cod ean: 6438013002119

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 2,6
Lungime [mm] 585
Norma gaze de esapament Euro 2

FIAT PUNTO (176) 55 1.1 09-1993 / 09-1999 hatchback KW: 40 CP: 54 CMC: 1108 motor pe benzina
FIAT PUNTO (176) 60 1.2 01-1994 / 09-1999 hatchback KW: 43 CP: 58 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PUNTO (176) 75 1.2 10-1993 / 09-1999 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PUNTO (176) 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB) 09-1993 / 09-1999 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PUNTO Cabriolet (176) 60 1.2 04-1994 / 06-2000 Cabriolet KW: 43 CP: 58 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PUNTO Cabriolet (176) 60 1.2 (176AR, 176BR) 05-1995 / 06-2000 Cabriolet KW: 44 CP: 60 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PUNTO Van (176) 1.1 04-1996 / 02-2000 Caseta/ Hatchback KW: 40 CP: 54 CMC: 1108 motor pe benzina
FIAT PUNTO (176) 1.2 16V 04-1997 / 09-1999 hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1242 motor pe benzina
FIAT PUNTO Cabriolet (176) 85 16V 1.2 04-1997 / 06-2000 Cabriolet KW: 63 CP: 86 CMC: 1242 motor pe benzina

FIAT 7737715
FIAT 7778743
FIAT 7738743
FIAT 46433199
FIAT 46520012
FIAT 46534352
FIAT 46763161
Imagine Produs