()
Mașini vizitate

Catalizator P416DCAT FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P416DCAT

Cod ean: 5052746030167

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 3,6
Lungime [mm] 350
Norma gaze de esapament Euro 3/Euro 4

OPEL VIVARO A platou / sasiu (X83) 1.9 Di 08-2001 / 07-2014 platou / sasiu KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II (BG0/1) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 03-2001 / 09-2007 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II Grandtour (KG0/1), LAGUNA II Sport Tourer (KG0/1) 1.9 dCi (KG0G) 03-2001 / 09-2007 combi KW: 88 CP: 120 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B) 03-2001 / 10-2006 bus KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C, JL0K) 03-2001 / 10-2006 bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B) 03-2001 / 10-2006 caroserie KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C, FL0K, FL0B) 03-2001 / 10-2006 caroserie KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A bus (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07) 08-2001 / 07-2006 bus KW: 60 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A bus (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07) 08-2001 / 07-2014 bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 1.9 DI (F7) 08-2001 / 07-2006 caroserie KW: 60 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 1.9 DTI (F7) 08-2001 / 07-2014 caroserie KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II (BG0/1) 1.9 dCI (BG0E) 06-2001 / 05-2005 hatchback KW: 77 CP: 105 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II Grandtour (KG0/1), LAGUNA II Sport Tourer (KG0/1) 1.9 dCI (KG0E) 06-2001 / 05-2005 combi KW: 77 CP: 105 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II (BG0/1) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) 10-2001 / 05-2005 hatchback KW: 74 CP: 100 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA II Grandtour (KG0/1), LAGUNA II Sport Tourer (KG0/1) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 10-2001 / 05-2005 combi KW: 74 CP: 100 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MEGANE II (BM0/1, CM0/1) 1.9 dCi (BM0G, CM0G) 11-2002 / 02-2008 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1870 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83), PRIMASTAR Van (X83) dCi 80 03-2001 / prezent bus KW: 60 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83), PRIMASTAR Van (X83) dCi 100 03-2001 / prezent bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA ESPACE IV (JK0/1), ESPACE Mk IV (JK0/1) 1.9 dCi (JK0U, JK0G) 11-2002 / prezent microbus KW: 88 CP: 120 CMC: 1870 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 1.9 dCi 80 09-2002 / prezent caroserie KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel

NISSAN 4411691
NISSAN R1120125
NISSAN R1120094
NISSAN 93160740
NISSAN 93160275
NISSAN 91159807
NISSAN 93198229
NISSAN 4410654
NISSAN 4408108
NISSAN 4433969
NISSAN 4430707
NISSAN 20800-00QAC
NISSAN 8200473327
NISSAN 8200379070
NISSAN 8200065950
NISSAN 8200200218
NISSAN 8200473329
NISSAN 8200169650
NISSAN 8200780819
NISSAN 20011-00QAA
NISSAN 20800-00Q0C
NISSAN 20800-00QAB

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs