()
Mașini vizitate

Catalizator P498CAT FENNO

Producător: FENNO

Cod produs: P498CAT

Cod ean: 6438013004984

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 3,7
Lungime [mm] 900
Norma gaze de esapament Euro 2

RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA I Estate (K56), LAGUNA I Grandtour (K56), LAGUNA I Nevada (K56) 2.0 16V (K56D, K56M), 2.0 RT 16V (K56D, K56M) 09-1995 / 03-2001 combi KW: 102 CP: 139 CMC: 1948 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA I (B56, 556) 1.8 16V (B563, B564) 04-1998 / 03-2001 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1783 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA I Estate (K56), LAGUNA I Grandtour (K56), LAGUNA I Nevada (K56) 1.8 16V (K563, K564) 04-1998 / 03-2001 combi KW: 88 CP: 120 CMC: 1783 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA I Estate (K56), LAGUNA I Grandtour (K56), LAGUNA I Nevada (K56) 1.6 16V (K568) 11-1997 / 03-2001 combi KW: 79 CP: 107 CMC: 1598 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA I (B56, 556) 1.6 16V (B568, B561) 11-1997 / 03-2001 hatchback KW: 79 CP: 107 CMC: 1598 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA I (B56, 556) 2.0 16V (556A/B) 09-1999 / 03-2001 hatchback KW: 103 CP: 140 CMC: 1998 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA LAGUNA I (B56, 556) 2.0 (556A), 2.0 RXE (556A) 09-1999 / 02-2001 hatchback KW: 102 CP: 139 CMC: 1998 motor pe benzina

RENAULT, RENAULT KOREA 7700423380
RENAULT, RENAULT KOREA 7700430018
RENAULT, RENAULT KOREA 7700431277
RENAULT, RENAULT KOREA 7700433018
RENAULT, RENAULT KOREA 7700435639
RENAULT, RENAULT KOREA 7700840309
RENAULT, RENAULT KOREA 7700842665
RENAULT, RENAULT KOREA 7700850558
RENAULT, RENAULT KOREA 8671013499
RENAULT, RENAULT KOREA 8671015917
RENAULT, RENAULT KOREA 3606048
Imagine Produs