()

Chit lant de distributie TK08-1008 FRECCIA

Producător: FRECCIA

Cod produs: TK08-1008

Cod ean: 8051122227310

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

583,92 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Constructie lant lant inchis
Numar de zale lant 54
Cantitate piese 11

SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336) 07-1998 / 01-2004 cupe KW: 33 CP: 45 CMC: 599 motor pe benzina
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLA1, 450.341) 07-1998 / 01-2004 cupe KW: 40 CP: 55 CMC: 599 motor pe benzina
SMART CABRIO (450) 0.6 (S1OLA1, 450.441, 450.442, 450.443) 03-2000 / 01-2004 Cabriolet KW: 40 CP: 55 CMC: 599 motor pe benzina
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.352, 450.353) 01-2001 / 01-2004 cupe KW: 45 CP: 61 CMC: 599 motor pe benzina
SMART CABRIO (450) 0.6 (S1OLD2, 450.452) 01-2001 / 01-2004 Cabriolet KW: 45 CP: 61 CMC: 599 motor pe benzina
SMART CROSSBLADE (450) 0.6 (450.418) 06-2002 / 12-2003 Cabriolet KW: 52 CP: 71 CMC: 599 motor pe benzina
SMART ROADSTER (452) 0.7 (452.434) 04-2003 / 11-2005 Cabriolet KW: 60 CP: 82 CMC: 698 motor pe benzina
SMART ROADSTER cupe (452) 0.7 (452.334) 04-2003 / 11-2005 cupe KW: 60 CP: 82 CMC: 698 motor pe benzina
SMART CITY-COUPE (450) 0.7 (450.330) 01-2003 / 01-2004 cupe KW: 37 CP: 50 CMC: 698 motor pe benzina
SMART CITY-COUPE (450) 0.7 (450.352, 450.353) 01-2003 / 01-2004 cupe KW: 45 CP: 61 CMC: 698 motor pe benzina
SMART CITY-COUPE (450) 0.7 (450.333) 01-2003 / 01-2004 cupe KW: 55 CP: 75 CMC: 698 motor pe benzina
SMART CABRIO (450) 0.7 (450.452, 450.432) 01-2003 / 01-2004 Cabriolet KW: 45 CP: 61 CMC: 698 motor pe benzina
SMART CABRIO (450) 0.7 (450.433) 01-2003 / 01-2004 Cabriolet KW: 55 CP: 75 CMC: 698 motor pe benzina
SMART ROADSTER (452) 0.7 (452.432) 04-2003 / 11-2005 Cabriolet KW: 45 CP: 61 CMC: 698 motor pe benzina
SMART CABRIO (450) 0.6 (450.432) 06-2002 / 01-2004 Cabriolet KW: 52 CP: 71 CMC: 599 motor pe benzina
SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.330, 450.332) 06-2002 / 01-2004 cupe KW: 52 CP: 71 CMC: 599 motor pe benzina
SMART ROADSTER (452) 0.7 Brabus (452.437) 12-2003 / 11-2005 Cabriolet KW: 74 CP: 101 CMC: 698 motor pe benzina
SMART ROADSTER cupe (452) 0.7 Brabus (452.337) 12-2003 / 11-2005 cupe KW: 74 CP: 101 CMC: 698 motor pe benzina
SMART FORTWO cupe (450) 0.7 (450.330) 01-2004 / 01-2007 cupe KW: 37 CP: 50 CMC: 698 motor pe benzina
SMART FORTWO cupe (450) 0.7 (450.352, 450.332) 01-2004 / 01-2007 cupe KW: 45 CP: 61 CMC: 698 motor pe benzina

SMART A1609970494
SMART A1600520101
SMART A1600520103
SMART A1600520016
SMART A1600520116
SMART A1600500211
SMART A2669970094
SMART A1601810012
SMART A1600520203
SMART A1600500369
SMART A1669970046

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs