()

Chit reparatie, brat MA09.0001 TIGRIL

Producător: TIGRIL

Cod produs: MA09.0001

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 2,82
Partea de montare puntea spate
Tip legatura pentru brat longitudinal
Diametru exterior [mm] 85
Diametrul orificiului [mm] 19
Cota alezaj [mm] 130
Lungime [mm] 166
Înaltime [mm] 30

BOVA 239310
CASE IH 634300770
DAF 689.749
DAF 0689749
DAF 689749
DAF 0.689.749
IKARUS 7000307001
IVECO 5001842823
IVECO 93194457
IVECO 9319 4457
IVECO 503142719
IVECO 5010347406
IVECO 50 1034 7406
IVECO 50 0184 2823
IVECO 5 0314 2719
IVECO 4253 5446
IVECO 4248.5446
IVECO 5.0314.2719
IVECO 50.0184.2823
IVECO 50.1034.7406
IVECO 9319.4457
IVECO 4248.8722
IVECO 4248 8722
IVECO 42488722
IVECO 42535446
JCB 48102040
JCB 48/102040
MAN 81432255003
MAN 81953020059
MAN 81953020050
MAN 81953020049
MAN 81953020037
MAN 81432256001
MAN 81432206107
MAN 81432206104
MAN 81432206073
MAN 81432206006
MAN 81.43220.6073
MAN 81.43220.6055
MAN 81.43220.6006
MAN 81.43220.6107
MAN 81432206055
MAN 81.43220.6104
MAN 81.43225.6001
MAN 81.95302.0050
MAN 81.95302.0049
MAN 81.95302.0037
MAN 81.95302.0059
MAN 81.43225.5003
MERCEDES-BENZ 0003300611
MERCEDES-BENZ 0003500506
MERCEDES-BENZ 000 350 0506
MERCEDES-BENZ 000 330 0611
MERCEDES-BENZ 000.350.05.06
MERCEDES-BENZ 000.330.06.11
NEOPLAN 0110.135.47
NEOPLAN 0705.505.04
NEOPLAN 011013547
NEOPLAN 070550504
PACCAR Y05683608
RENAULT, RENAULT KOREA 5001842823
RENAULT, RENAULT KOREA 5010347406
RENAULT, RENAULT KOREA 50 10 347 406
RENAULT, RENAULT KOREA 50 01 842 823
RENAULT, RENAULT KOREA 50.01.842.823
RENAULT, RENAULT KOREA 50.10.347.406
SCANIA 0.639.287
SCANIA 639287
SCANIA 638862
SCANIA 1953248
SCANIA 1104335
SCANIA 1.953.248
SCANIA 639.287
SCANIA 638.862
SCANIA 1.104.335
SETRA 8.226.232.066
SETRA 8226232066
TATA 070400009000
TEREX 42065912

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs