()

Chiulasa 1.10103 DT Spare Parts

Producător: DT Spare Parts

Cod produs: 1.10103

Cod ean: 04047755000974

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Pt. cod original (oe) 1523418
Articol completare/info suplimentar 2 fara supape
Garantie Garantie 2 ani
Greutate netă [g] 48800

SCANIA 289162
SCANIA 570091
SCANIA 570088
SCANIA 570049
SCANIA 570048
SCANIA 570037
SCANIA 570036
SCANIA 570028
SCANIA 570027
SCANIA 523418
SCANIA 390667
SCANIA 347428
SCANIA 10570028
SCANIA 1570091
SCANIA 1570088
SCANIA 1570049
SCANIA 1570048
SCANIA 1570037
SCANIA 1570028
SCANIA 1523418
SCANIA 10570091
SCANIA 10570088
SCANIA 10570048
SCANIA 10570037
Imagine Produs