()

Cilindru basculare, cabina sofer 87-48604-SX STELLOX

Producător: STELLOX

Cod produs: 87-48604-SX

Cod ean: 4057276428942

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 9,571
Cursa [mm] 468
Presiune [bar] 250
Diametru [mm] 55
Diametru 1 [mm] 35
Diametru alezaj 1 [mm] 25
Diametru alezaj 2 [mm] 25
Lungime [mm] 670
Latime [mm] 17
Latime 1 [mm] 19

VOLVO 8141494
VOLVO 3944752
VOLVO 3944751
VOLVO 20452326
VOLVO 1622235
VOLVO 1610041
VOLVO 1610040
VOLVO 1609247
VOLVO 1609246
VOLVO 1606770
VOLVO 1584643
VOLVO 1571287
VOLVO 1082068
VOLVO 1076513
VOLVO 1075233

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs