()

Cilindru receptor frana cu membrana 4231062010 WABCO

Producător: WABCO

Cod produs: 4231062010

Cod ean: 7895851025356

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 3
Presiune de actionare [bar] 10
Cursa [mm] 65
Lungimea tijei pistonului [mm] 58
Distanta bolt piston [mm] 120,7
Abilitate de trecere

MARCOPOLO 6C0910121
RENAULT, RENAULT KOREA 7403987121
SIFCO 732520041
VOLVO 1605735
VOLVO 1618594
VOLVO 1612664
VOLVO 1089035
VOLVO 1618592
VOLVO 3987121

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs