()

Compresor, climatizare 10-0310 Airstal

Producător: Airstal

Cod produs: 10-0310

Cod ean: 5902301003108

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate neta [kg] 7
Fulie curea ø [mm] 132
Cantitate umplere ulei [ml] 240
Ulei de compresor PAG 46
Numar de striatii 2
Agent frigorific R 134a
Excludere producător compresor climatizare SD7H15
Producător SANDEN
Tensiune de lucru [v] 24

RENAULT, RENAULT KOREA SAFRANE I (B54), SAFRANE   (B54) 2.5 dT (B548) 12-1992 / 07-1996 hatchback KW: 83 CP: 113 CMC: 2499 motor diesel

CADILLAC 65211002
CADILLAC 65211006
JCB 123/04999
KOMATSU 1433064H91
NEW HOLLAND 805800038
RENAULT, RENAULT KOREA 7700868578
VOLVO 110073141
VOLVO 11007314
VOLVO 8150135
VOLVO 11007857
VOLVO 111045126
VOLVO 8150136
VOLVO 11104512
VOLVO 8113626
VOLVO 1593151
VOLVO 4786133
VOLVO 110073145
VOLVO 11058974
VOLVO 11007314-5
VOLVO 12304999

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs