()

Compresor, climatizare 10-0962 Airstal

Producător: Airstal

Cod produs: 10-0962

Cod ean: 5902301009629

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atenție necesar piesă la schimb!

Fișă produs:

1.397,90 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Greutate neta [kg] 8
Număr de striații 1 5
Număr de striații 2 5
Fulie curea ø [mm] 125
Cantitate umplere ulei [ml] 210
Ulei de compresor PAG 46
Numar de striatii 10
Agent frigorific R 134a
Excludere producător compresor climatizare DKS-15D
Producător ZEXEL
Tensiune de lucru [v] 12

VOLVO C30 (533) D3 10-2010 / 12-2012 hatchback KW: 110 CP: 150 CMC: 1984 motor diesel
VOLVO C30 (533) D4 10-2010 / 12-2012 hatchback KW: 130 CP: 177 CMC: 1984 motor diesel
VOLVO C70 II Cabriolet (542) D3 10-2010 / 06-2013 Cabriolet KW: 110 CP: 150 CMC: 1984 motor diesel
VOLVO C70 II Cabriolet (542) D4 10-2010 / 06-2013 Cabriolet KW: 130 CP: 177 CMC: 1984 motor diesel
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) D3 10-2010 / 12-2012 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 1984 motor diesel
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) D4 10-2010 / 12-2012 limuzina KW: 130 CP: 177 CMC: 1984 motor diesel
VOLVO V50 (545), V50 Wagon (545) D4 10-2010 / 12-2012 combi KW: 130 CP: 177 CMC: 1984 motor diesel
VOLVO V50 (545), V50 Wagon (545) D3 10-2010 / 12-2012 combi KW: 110 CP: 150 CMC: 1984 motor diesel
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) 2.4 01-2004 / 12-2010 limuzina KW: 103 CP: 140 CMC: 2435 motor pe benzina
VOLVO V50 (545), V50 Wagon (545) 2.4 04-2004 / 12-2010 combi KW: 103 CP: 140 CMC: 2435 motor pe benzina
VOLVO V50 (545), V50 Wagon (545) 2.4 04-2004 / 12-2010 combi KW: 125 CP: 170 CMC: 2435 motor pe benzina
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) 2.4 01-2004 / 12-2012 limuzina KW: 125 CP: 170 CMC: 2435 motor pe benzina
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) T5 01-2004 / 12-2007 limuzina KW: 162 CP: 220 CMC: 2521 motor pe benzina
VOLVO V50 (545), V50 Wagon (545) T5 04-2004 / 12-2007 combi KW: 162 CP: 220 CMC: 2521 motor pe benzina
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) T5 AWD 04-2004 / 12-2007 limuzina KW: 162 CP: 220 CMC: 2521 motor pe benzina
VOLVO V50 (545), V50 Wagon (545) T5 AWD 04-2004 / 12-2007 combi KW: 162 CP: 220 CMC: 2521 motor pe benzina
FORD FOCUS II limuzina (DB, FCH, DH) 2.0 TDCi 04-2005 / 09-2012 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 2.5 ST 10-2005 / 09-2012 hatchback KW: 166 CP: 225 CMC: 2522 motor pe benzina
VOLVO C70 II Cabriolet (542) 2.4 03-2006 / 10-2009 Cabriolet KW: 103 CP: 140 CMC: 2435 motor pe benzina
VOLVO C70 II Cabriolet (542) 2.4 i 03-2006 / 10-2009 Cabriolet KW: 125 CP: 170 CMC: 2435 motor pe benzina

FORD RE3M5H19D629ML
FORD 8602925
FORD 3M5H-19D629-ML
FORD 3M5H-19D629-MK
FORD 3M5H-19D629-MJ
FORD 3M5H-19D629-MG
FORD 3M5H19D629MG
FORD 3M5H19D629MF
FORD 1476878
FORD 3M5H-19D629-ME
FORD 1466258
FORD 1388316
FORD 3M5H19D629ME
FORD 3M5H19D629MJ
FORD 1476678
FORD 36000316
FORD 3M5H119D629MJ
FORD 1906929
FORD 3M5H19D629MK
FORD 3M5H119D629MK
FORD 3M5H19D629ML
FORD 3M5H119D629ML
VOLVO 36000029
VOLVO 31308257
VOLVO 30780330
VOLVO 30767273
VOLVO 30761391
VOLVO 3600316
VOLVO 30761390
VOLVO 36001118
VOLVO 30742214
VOLVO 36050586
VOLVO 30676311
VOLVO P31308257
VOLVO 36000570

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs