()

Compresor, climatizare 8880100443 WAECO

Producător: WAECO

Cod produs: 8880100443

Cod ean: 4015704242072

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Restrictiile producatorului Sanden
Id compresor SD7H15 - 4324
Ulei de compresor PAG 46
Fulie curea ø [mm] 176
Role cu
Numar de striatii 8
Tensiune [v] 24
Piesa noua
Agent frigorific R 134a
Cantitate umplere ulei [ml] 175
Capacitate compresor [ccm] 150
Tehnica de cuplaj H/PAD
Calitate IAM

RENAULT TRUCKS 20587125
RENAULT TRUCKS 7482704531
RENAULT TRUCKS 82704531
VOLVO 20587125
VOLVO 85000458
VOLVO 205871250
VOLVO 850004580
VOLVO 84094705
VOLVO 85013654

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs