()

Compresor, climatizare 891019 NISSENS

Producător: NISSENS

Cod produs: 891019

Cod ean: 5707286511163

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Codul de produsul înlocuiește:

1.611,98 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Fulie curea ø [mm] 110
Capacitate compresor [ccm] 133
Id compresor 6VS14EC
Ulei de compresor PAG 46 YF
Articol completare/info suplimentar 2 cu dioda
Diametru admisie [mm] 20
Diametru evacuare [mm] 18
Numar de striatii 6
Cantitate umplere ulei [ml] 100
Agent frigorific R 1234yf
Tensiune [v] 12

FIRST FIT - Include ulei PAG preumplut ?i inele O atunci

când este necesar

BMW X3 (F25), X3 SAV (F25) xDrive 20 d 09-2010 / 08-2017 SUV KW: 120 CP: 163 CMC: 1995 motor diesel
MINI MINI (F56), MINI / COOPER (F56), MINI ESPORTIVO (F56) Cooper D 12-2013 / prezent hatchback KW: 85 CP: 116 CMC: 1496 motor diesel
MINI MINI (F56), MINI / COOPER (F56), MINI ESPORTIVO (F56) Cooper 12-2013 / prezent hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1499 motor pe benzina
MINI MINI (F56), MINI / COOPER (F56), MINI ESPORTIVO (F56) Cooper S 12-2013 / prezent hatchback KW: 141 CP: 192 CMC: 1998 motor pe benzina
MINI MINI (F56), MINI / COOPER (F56), MINI ESPORTIVO (F56) One D 03-2014 / prezent hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1496 motor diesel
MINI MINI (F56), MINI / COOPER (F56), MINI ESPORTIVO (F56) One, One, Ray 04-2014 / 10-2017 hatchback KW: 75 CP: 102 CMC: 1198 motor pe benzina
BMW X3 (F25), X3 SAV (F25) sDrive 18 d 04-2014 / 08-2017 SUV KW: 110 CP: 150 CMC: 1995 motor diesel
BMW X3 (F25), X3 SAV (F25) xDrive 20 d 04-2014 / 08-2017 SUV KW: 140 CP: 190 CMC: 1995 motor diesel
BMW X4 (F26) xDrive 20 d 04-2014 / 03-2018 SUV KW: 140 CP: 190 CMC: 1995 motor diesel
BMW 2 Active Tourer (F45), 2 MONOCAB (F45), 2 액티브 투어러 (F45) 218 i 07-2014 / 10-2021 microbus KW: 100 CP: 136 CMC: 1499 motor pe benzina
BMW 2 Active Tourer (F45), 2 MONOCAB (F45), 2 액티브 투어러 (F45) 225 i 11-2013 / 12-2019 microbus KW: 170 CP: 231 CMC: 1998 motor pe benzina
BMW 5 Touring (F11) 518 d 07-2014 / 02-2017 combi KW: 110 CP: 150 CMC: 1995 motor diesel
BMW 5 Touring (F11) 520 d 07-2014 / 02-2017 combi KW: 140 CP: 190 CMC: 1995 motor diesel
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive 07-2014 / 02-2017 combi KW: 140 CP: 190 CMC: 1995 motor diesel
BMW 5 (F10) 518 d 07-2014 / 10-2016 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 1995 motor diesel
BMW 5 (F10) 520 d 07-2014 / 10-2016 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 1995 motor diesel
BMW 5 (F10) 520 d xDrive 07-2014 / 10-2016 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 1995 motor diesel
MINI MINI (F55), MINI / COOPER (F55) Cooper D 07-2014 / prezent hatchback KW: 85 CP: 116 CMC: 1496 motor diesel
MINI MINI (F55), MINI / COOPER (F55) Cooper, Cooper Top 07-2014 / prezent hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1499 motor pe benzina
MINI MINI (F55), MINI / COOPER (F55) Cooper S 07-2014 / prezent hatchback KW: 141 CP: 192 CMC: 1998 motor pe benzina

BMW 64525A5C712
BMW 9295050
BMW 6842618
BMW 6826879
BMW 6811432
BMW 6811430
BMW 64529460942
BMW 64529295050
BMW 64526826879
BMW 64526811432
BMW 64526811430
BMW 64525A3F1D2
MINI 64525A3F1D2
MINI 64525A5C712
MINI 64526811430
MINI 64526811432
MINI 64526826879
MINI 64529295050
MINI 6811430
MINI 6811432
MINI 6826879
MINI 9295050

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs