()

Compresor, climatizare CM129002 TitanX

Producător: TitanX

Cod produs: CM129002

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Diametru articulatie 136
Tensiune [v] 24
Calitate OE Sanden
Id compresor 7H15
Numar de striatii 8

VOLVO 11104251
VOLVO 14518635
VOLVO 20538307
VOLVO 21184142
VOLVO 7420538307
VOLVO 8113628
VOLVO 8119628
VOLVO 8191892
VOLVO 85000315
VOLVO 85003041

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs