()

Compresor, climatizare WG2118309 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG2118309

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tensiune [v] 24
Fulie curea ø [mm] 132
Numărul conexiunilor cu mufă 1
Capacitate compresor [ccm] 150
Articol completare/info suplimentar 2 cu elei compresor-PAG
Tip fisa Tata
Diametru admisie [mm] 17,7
Diametru evacuare [mm] 14,6
Cantitate umplere ulei [ml] 180
Ulei de compresor PAG 46
Id compresor SD7H15
Numar de striatii 8
Agent frigorific R 134a

VOLVO 11104251
VOLVO 11412631
VOLVO 15082727
VOLVO 20538307
VOLVO 211841142
VOLVO 21184142
VOLVO 7403352
VOLVO 7420538307
VOLVO 81132628
VOLVO 8113628
VOLVO 8119628
VOLVO 8191892
VOLVO 85000315
VOLVO 85003041
VOLVO 85006315
VOLVO 85009041

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs