()

Compresor,sistem de supraalimentare 11901306 ALANKO

Producător: ALANKO

Cod produs: 11901306

Cod ean: 4053082389613

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atentie la prescrierile producatorului de autovehicol
Piesa la schimb
Tip compresor Turbocompresor cu gaze de esapament
Tip combustibil motorina
Calitate Instandgesetzt

CUMMINS 4033317
CUMMINS 5322533
CUMMINS 4046961
CUMMINS 4046960
CUMMINS 4046959
CUMMINS 4046958
CUMMINS 4043499
CUMMINS 4041261
CUMMINS 4041259
CUMMINS 4033317H
CUMMINS 4032800
CUMMINS 3791617
CUMMINS 3773761
IVECO 500061032
IVECO 504269261
IVECO 504269260
IVECO 504182849
IVECO 504139769
IVECO 2996384

Produse Echivalente

Imagine Produs