()

Compresor,sistem de supraalimentare 166-05820 SCHLÜTTER TURBOLADER

Producător: SCHLÜTTER TURBOLADER

Cod produs: 166-05820

Cod ean: 4044578558200

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atenție necesar piesă la schimb!

Fișă produs:

Tip compresor Turbocompresor cu gaze de esapament
Urmariti indicatiile de montaj
Piesa noua
Articol extins/informatii de extindere cu conducta alimentare ulei
Calitate ORIGINAL TURBO NEU

FIAT FREEMONT (345), FREEMONT SUV (345) 2.0 JTD 4x4 08-2011 / 12-2015 microbus KW: 120 CP: 163 CMC: 1956 motor diesel
FIAT FREEMONT (345), FREEMONT SUV (345) 2.0 JTD 08-2011 / 12-2015 microbus KW: 120 CP: 163 CMC: 1956 motor diesel
FIAT FREEMONT (345), FREEMONT SUV (345) 2.0 JTD 08-2011 / 12-2015 microbus KW: 125 CP: 170 CMC: 1956 motor diesel
FIAT FREEMONT (345), FREEMONT SUV (345) 2.0 JTD 4x4 08-2011 / 12-2015 microbus KW: 125 CP: 170 CMC: 1956 motor diesel

FIAT 0055221457
FIAT 55221457
FIAT 55235243
FIAT 55246402
FIAT 71724424
FIAT 71724547
FIAT 71795143
FIAT 71795143_L
FIAT 71795339
Imagine Produs