()

Compresor,sistem de supraalimentare 91-1672 ELSTOCK

Producător: ELSTOCK

Cod produs: 91-1672

Cod ean: 5704651604741

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atenție necesar piesă la schimb!

Fișă produs:

2.744,97 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Tip compresor element de ajustare reglat pneumatic (actuator)
Restrictiile producatorului Garrett/Honeywell
Articol extins/informatii de extindere cu garnituri
Greutate neta [kg] 5,5

SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD 02-1998 / 11-2000 hatchback KW: 85 CP: 115 CMC: 2171 motor diesel
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD 11-2000 / 09-2002 hatchback KW: 92 CP: 125 CMC: 2171 motor diesel
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) 04-2002 / 07-2004 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 2172 motor diesel
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.2 DTI 16V 04-2002 / 10-2008 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 2172 motor diesel
SAAB 9-5 (YS3E), 9-5 Sedan (YS3E) 2.2 TiD 03-2002 / 12-2009 limuzina KW: 88 CP: 120 CMC: 2171 motor diesel
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.2 TiD 03-2002 / 12-2009 combi KW: 88 CP: 120 CMC: 2171 motor diesel
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) 08-2002 / 07-2006 hatchback KW: 92 CP: 125 CMC: 2172 motor diesel
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD 09-2002 / 02-2015 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 2171 motor diesel
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.2 DTI 16V 08-2002 / 07-2008 hatchback KW: 92 CP: 125 CMC: 2172 motor diesel
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) 04-2002 / 12-2004 limuzina KW: 86 CP: 117 CMC: 2172 motor diesel
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) 08-2002 / 06-2008 hatchback KW: 86 CP: 117 CMC: 2172 motor diesel

OPEL 24418170
OPEL 24445062
OPEL 860038
OPEL 860051
OPEL 860086
OPEL 9202611
OPEL 9202811
OPEL 93184300
OPEL 9543943
SAAB 5342183
VAUXHALL 24445062

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs