()

Compresor,sistem de supraalimentare PA8219429 TMI

Producător: TMI

Cod produs: PA8219429

Cod ean: 8434248137273

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atenție necesar piesă la schimb!

Fișă produs:

2.264,91 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Tip compresor element de ajustare reglat pneumatic (actuator)
Restrictiile producatorului Garrett/Honeywell
Articol extins/informatii de extindere cu garnituri
Articol completare/info suplimentar 2 fara galerie evacuare
Versiune Lower
Partea de montare spate
Greutate neta [kg] 7,27

RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC III caroserie (FG) 1.6 dCi 120 (FGMB, FGMC) 05-2014 / prezent caroserie KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC III caroserie (FG) 1.6 dCi 140 (FGMA, FGMC) 05-2014 / prezent caroserie KW: 103 CP: 140 CMC: 1598 motor diesel
VAUXHALL VIVARO B bus (X82) 1.6 CDTi 05-2014 / prezent bus KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor diesel
VAUXHALL VIVARO B caroserie (X82) 1.6 CDTi 05-2014 / prezent caroserie KW: 103 CP: 140 CMC: 1598 motor diesel
OPEL VIVARO B bus (X82) 1.6 CDTI (06) 06-2014 / 12-2016 bus KW: 85 CP: 116 CMC: 1598 motor diesel
OPEL VIVARO B bus (X82) 1.6 CDTI (06) 06-2014 / 12-2019 bus KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor diesel
OPEL VIVARO B bus (X82) 1.6 CDTI (06) 06-2014 / 12-2016 bus KW: 103 CP: 140 CMC: 1598 motor diesel
OPEL VIVARO B caroserie (X82) 1.6 CDTI (05) 06-2014 / 12-2016 caroserie KW: 103 CP: 140 CMC: 1598 motor diesel
OPEL VIVARO B caroserie (X82) 1.6 CDTI (05) 06-2014 / 12-2016 caroserie KW: 85 CP: 116 CMC: 1598 motor diesel
OPEL VIVARO B caroserie (X82) 1.6 CDTI (05) 06-2014 / 12-2019 caroserie KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor diesel
VAUXHALL VIVARO B caroserie (X82) 1.6 CDTi 05-2014 / prezent caroserie KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor diesel
VAUXHALL VIVARO B platou / sasiu (X82) 1.6 CDTi 05-2014 / prezent platou / sasiu KW: 103 CP: 140 CMC: 1598 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC III bus (JG) 1.6 dCi 120 (JGMB) 05-2014 / prezent bus KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC III bus (JG) 1.6 dCi 140 (JGMA) 05-2014 / prezent bus KW: 103 CP: 140 CMC: 1598 motor diesel
VAUXHALL VIVARO B platou / sasiu (X82) 1.6 CDTi 05-2014 / prezent platou / sasiu KW: 88 CP: 120 CMC: 1598 motor diesel
VAUXHALL VIVARO B bus (X82) 1.6 CDTi 06-2014 / prezent bus KW: 103 CP: 140 CMC: 1598 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA ESPACE V (JR) 1.6 dCi 160 06-2015 / 03-2023 microbus KW: 118 CP: 160 CMC: 1598 motor diesel
OPEL VIVARO B bus (X82) 1.6 CDTI (06) 04-2015 / 12-2019 bus KW: 92 CP: 125 CMC: 1598 motor diesel
OPEL VIVARO B bus (X82) 1.6 CDTI (06) 04-2015 / 12-2019 bus KW: 107 CP: 145 CMC: 1598 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC III bus (JG) 1.6 dCi 125 (JGMH) 07-2015 / prezent bus KW: 92 CP: 125 CMC: 1598 motor diesel

FIAT 6000619981
FIAT 71797256
NISSAN 1441100Q4D
NISSAN 144115514RD
OPEL 4423135
OPEL 95517954
OPEL 95521395
OPEL 95523925
OPEL 95523926
OPEL 95524448
RENAULT, RENAULT KOREA 144113645R
RENAULT, RENAULT KOREA 144115133R
RENAULT, RENAULT KOREA 144115978R
RENAULT, RENAULT KOREA 144119411R

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs