()

Compresor,sistem de supraalimentare RECSTC66027.1 RECOFICIAL

Producător: RECOFICIAL

Cod produs: RECSTC66027.1

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip compresor Turbocompresor cu gaze de esapament
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
Versiune .1
Piesa noua
Pentru producator volante VOLVO

VOLVO 20768576
VOLVO 207685760
VOLVO 8113594
VOLVO 81135940
VOLVO 8192482
VOLVO 81924820
VOLVO 85000598
VOLVO 850005980
Imagine Produs