()

Curea transmisie 11A1195 GATES-AU

Producător: GATES-AU

Cod produs: 11A1195

Cod ean: 8859441606539

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

Material curea Policloropren (Neopren)
Culoare negru
Latime [mm] 11
Lungime [mm] 1195
Lungime exterioara [mm] 1210
Unghi [°] 36
Va rugam, respectati intructiunile de folosire

FORD AUSTRALIA FAIRLANE limuzina (ZB) 3.6 221ci 03-1968 / 06-1969 limuzina KW: 97 CP: 132 CMC: 3618 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FAIRLANE limuzina (ZC) 3.6 221ci 07-1969 / 10-1970 limuzina KW: 97 CP: 132 CMC: 3618 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON limuzina (XD) 3.3 200ci 03-1979 / 06-1980 limuzina KW: 82 CP: 112 CMC: 3275 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON limuzina (XD) 4.1 250ci 03-1979 / 02-1982 limuzina KW: 94 CP: 128 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON pick-up (XD) 4.1 250ci 03-1979 / 02-1982 pick-up KW: 94 CP: 128 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON combi (XD) 4.1 250ci 03-1979 / 02-1982 combi KW: 94 CP: 128 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON limuzina (XE) 4.1 250ci 03-1982 / 09-1984 limuzina KW: 105 CP: 143 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON limuzina (XE) 4.1 250ci EFI 03-1982 / 09-1984 limuzina KW: 111 CP: 151 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON combi (XE) 4.1 250ci 03-1982 / 09-1984 combi KW: 105 CP: 143 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON combi (XE) 4.1 250ci EFI 03-1982 / 09-1984 combi KW: 111 CP: 151 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON pick-up (XG) 4.0 EFI 03-1993 / 03-1996 pick-up KW: 148 CP: 201 CMC: 3984 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON Panel Van (XG) 4.0 EFI 03-1993 / 03-1996 caroserie inchisa/combi KW: 148 CP: 201 CMC: 3984 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON limuzina (XR) 3.3 200ci 09-1966 / 02-1968 limuzina KW: 90 CP: 122 CMC: 3275 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON limuzina (XY) 4.1 250ci 11-1970 / 03-1972 limuzina KW: 127 CP: 173 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FAIRMONT limuzina (XD) 4.1 250ci 03-1979 / 02-1982 limuzina KW: 94 CP: 128 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FAIRMONT limuzina (XE) 4.1 250ci 03-1982 / 09-1984 limuzina KW: 105 CP: 143 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FAIRMONT limuzina (XE) 4.1 250ci EFI 03-1982 / 09-1984 limuzina KW: 111 CP: 151 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FALCON pick-up (XE) 4.1 250ci 03-1982 / 09-1984 pick-up KW: 105 CP: 143 CMC: 4089 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FAIRMONT limuzina (XA) 4.1 250ci 03-1972 / 09-1973 limuzina KW: 127 CP: 173 CMC: 4091 motor pe benzina
FORD AUSTRALIA FAIRMONT limuzina (XB) 4.1 250ci 10-1973 / 08-1976 limuzina KW: 116 CP: 158 CMC: 4091 motor pe benzina

ALFA ROMEO 1150235131200
AMC 3185859
AMC 3185860
CHRYSLER 1821142
CHRYSLER 1821143
CHRYSLER 2407321
CHRYSLER 2468407
CHRYSLER 2951221
CHRYSLER 2951837
CHRYSLER 2951893
CHRYSLER 3418951
CHRYSLER 3512522
CHRYSLER 3527626
CHRYSLER 4027264
CHRYSLER 4027328
CHRYSLER 5214194
CHRYSLER 5214454
FORD B5AZ8620C
FORD B6Q8620A
FORD B7T8620A
FORD B8Q8620A
FORD C1TE8620K
FORD C1TE8620Y
FORD C1TE8A615B
FORD C1TE8A615Z
FORD C2TE8620AS
FORD C2TE8620Y
FORD C2TE8A615V
FORD C2TZ8620H
FORD C3AE8620F
FORD C3AE8620H
FORD C3OE8620K
FORD C3OE8A615C
FORD C3TE8620G
FORD C3TE8A615H
FORD C5OE8620E
FORD C6DE8620G
FORD C6DZ8620B
FORD C6OE8620A
FORD C6OZ8620A
FORD C7OE8620C
FORD C9AZ8620M
FORD C9PZ8620AH
FORD C9PZ8620FM
FORD CC1TZ8620A
FORD CC2TZ8620C
FORD CC5DZ8620E
FORD D2AE8620CFA
FORD D2DE8620EA
FORD D2OE8620ALA
FORD D2OE8620YA
FORD D2OE8A615EA
FORD D2ZE8620AKA
FORD D5DE8A615AA
FORD D6DE8A615BA
FORD D7TD8620AA
FORD D7TD8A615AA
FORD E0PZ8620H
FORD E1DE8A615AA
FORD E2BE8A615AA
FORD EAC33558A
FORD EAD8620C
FORD ECS8620D
FORD ECT8620A
FORD ECY8620C
FORD ESC8620D
GENERAL MOTORS 0263044
GENERAL MOTORS 0263045
GENERAL MOTORS 11502101
GENERAL MOTORS 11502231
GENERAL MOTORS 1260960
GENERAL MOTORS 1359879
GENERAL MOTORS 14025594
GENERAL MOTORS 14029057
GENERAL MOTORS 1493676
GENERAL MOTORS 1943436
GENERAL MOTORS 2304818
GENERAL MOTORS 326086
GENERAL MOTORS 357145
GENERAL MOTORS 3845653
GENERAL MOTORS 3883249
GENERAL MOTORS 3887174
GENERAL MOTORS 391444
GENERAL MOTORS 391445
GENERAL MOTORS 3943102
GENERAL MOTORS 3943103
GENERAL MOTORS 3953787
GENERAL MOTORS 395883
GENERAL MOTORS 3962038
GENERAL MOTORS 433206
GENERAL MOTORS 480536
GENERAL MOTORS 480538
GENERAL MOTORS 5101500
GENERAL MOTORS 5121290
GENERAL MOTORS 5132591
GENERAL MOTORS 517323
GENERAL MOTORS 5184050
GENERAL MOTORS 5187825
GENERAL MOTORS 537807
GENERAL MOTORS 546182
GENERAL MOTORS 738770
GENERAL MOTORS 92016614
GENERAL MOTORS 9433644
GENERAL MOTORS 9433747
GENERAL MOTORS D20852
GENERAL MOTORS D20854
GENERAL MOTORS D41998
ISUZU 5136710411
ISUZU 5136710620
LEYLAND ERC0026
MERCEDES-BENZ 0039972692
MERCEDES-BENZ A0039972692
MERCEDES-BENZ CT1179972292
MITSUBISHI MD021862
PEUGEOT 1163
VOLVO 407093
VOLVO 966921
VOLVO 966983
VOLVO 967053
VOLVO 967054
VOLVO 976432
VOLVO 978542
Imagine Produs