()

Curea transmisie 13A1600HD DAYCO

Producător: DAYCO

Cod produs: 13A1600HD

Cod ean: 8021787014945

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

54,68 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Lungime [mm] 1600

IVECO 4776403
LEYLAND 0067681
MAN 51968206027
MAN 6580470245
MERCEDES-BENZ A0029970192
MERCEDES-BENZ A0069973792
MERCEDES-BENZ 0009978292
MERCEDES-BENZ 0069974792
RENAULT TRUCKS 5001822980
RENAULT TRUCKS 5000670639
RENAULT TRUCKS 0038445003
SCANIA 173494
SCANIA 814210
SCANIA 1422283
SETRA 4767776100
VOLVO V1090848
VOLVO V1090999
VOLVO V1090847

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs