()

Curea transmisie cu caneluri 04-01028-SX STELLOX

Producător: STELLOX

Cod produs: 04-01028-SX

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 0,077
Lungime [mm] 1028
Numar nervuri 4

CITROËN AX (ZA-) 10 E 12-1986 / 12-1988 hatchback KW: 30 CP: 41 CMC: 954 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 10 07-1986 / 12-1998 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 954 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 11 12-1986 / 04-1994 hatchback KW: 40 CP: 54 CMC: 1124 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 1.3 Sport (ZAM4A) 04-1987 / 12-1988 hatchback KW: 70 CP: 95 CMC: 1294 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 12-1986 / 12-1988 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 01-1988 / 12-1992 hatchback KW: 62 CP: 85 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 06-1988 / 12-1989 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1360 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 11 09-1986 / 12-1997 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1124 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 (ZA) 04-1987 / 04-1997 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
PEUGEOT 605 (6B), 605 Sedan (6B) 2.1 Turbo Diesel 06-1989 / 09-1999 limuzina KW: 80 CP: 109 CMC: 2088 motor diesel
PEUGEOT 605 (6B), 605 Sedan (6B) 2.0 Turbo 07-1992 / 09-1999 limuzina KW: 104 CP: 141 CMC: 1998 motor pe benzina
CITROËN AX (ZA-) 14 4x4 08-1991 / 12-1996 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1360 motor pe benzina
PEUGEOT 605 (6B), 605 Sedan (6B) 2.0 Turbo 07-1991 / 09-1999 limuzina KW: 108 CP: 147 CMC: 1998 motor pe benzina
PEUGEOT 605 (6B), 605 Sedan (6B) 2.5 Turbo Diesel 07-1994 / 09-1999 limuzina KW: 95 CP: 129 CMC: 2446 motor diesel
JAGUAR Vanden Plas (X300, X330), XJ (X300, X330), XJ Sedan (X300, X330) 6 Sovereign 4.0 09-1994 / 07-1997 limuzina KW: 177 CP: 241 CMC: 3980 motor pe benzina
JAGUAR Vanden Plas (X300, X330), XJ (X300, X330), XJ Sedan (X300, X330) R Super Charged 4.0 11-1994 / 07-1997 limuzina KW: 235 CP: 320 CMC: 3980 motor pe benzina
JAGUAR Vanden Plas (X300, X330), XJ (X300, X330), XJ Sedan (X300, X330) 6 3.2 11-1994 / 07-1997 limuzina KW: 155 CP: 211 CMC: 3239 motor pe benzina
HONDA PRELUDE IV (BB), PRELUDE Mk IV (BB) 2.0 i 16V (BB3) 02-1992 / 09-1996 cupe KW: 98 CP: 133 CMC: 1997 motor pe benzina
HONDA PRELUDE IV (BB), PRELUDE Mk IV (BB) 2.3 i 16V (BB2) 02-1992 / 09-1996 cupe KW: 118 CP: 160 CMC: 2259 motor pe benzina
NISSAN 300ZX (Z31), 300ZX / FAIRLADY Z (Z31) 3.0 01-1984 / 12-1987 targa KW: 125 CP: 170 CMC: 2960 motor pe benzina

ALFA ROMEO 71741042
CHEVROLET 93186310
CITROËN 99472776
CITROËN 167071
CITROËN 4009.42
CITROËN 4009.86
CITROËN 5750.L7
CITROËN 91536227
CITROËN 95666985
CITROËN 9605062
CITROËN 96050625
CITROËN 6453.A0
CITROËN 97518683
FIAT 71773824
GENERAL MOTORS 9006181
GENERAL MOTORS 71741210
GENERAL MOTORS 19114105
GENERAL MOTORS 12593335
GENERAL MOTORS 12593333
HONDA 56992-PSA-003
HONDA 56992-P11-003
HONDA 56992-P13-003
HONDA 56992-PDE-505
HONDA 56992-PSA-004
HONDA 56992-PSA-505
HONDA H5699-PSA-004
HONDA OK935-15-909
HONDA ZZVA-15-908
HYUNDAI 0K935-15-909
IRISBUS 504032641
IVECO 99472776
IVECO 504032641
IVECO 5001858211
IVECO 0 9947 2776
KIA 0K203-15-909
KIA 0K20B-15-909
KIA 0K935-15-909
MAZDA JF4815908
MAZDA J503-15-908
MITSUBISHI ME240364
NISSAN 11720-V5313
NISSAN AY140-41028
NISSAN 11920-7P000
NISSAN 11720-V5312
NISSAN 11720-V5302-TM
NISSAN 11720-V5302
NISSAN 11720-V5301
OPEL 25177917
RENAULT TRUCKS 0504032641
RENAULT TRUCKS 5001858211
RENAULT, RENAULT KOREA 5001858211
RENAULT, RENAULT KOREA 0504032641
SUBARU 49181-77E00
SUZUKI 56992PSA003
SUZUKI ZZVA-15-908
SUZUKI 56992PSA004
SUZUKI 49181-77E00
SUZUKI 49181-77E00-000
VAUXHALL 5650363

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs