()

Curea transmisie cu caneluri 10PK1545 CONTINENTAL CTAM

Producător: CONTINENTAL CTAM

Cod produs: 10PK1545

Cod ean: 4010858492885

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

109,22 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Greutate [kg] 0,28
Numar nervuri 10
Lungime [mm] 1545

CUMMINS 3073018
CUMMINS 5100608
IVECO 500339996
IVECO 5802377696
RENAULT TRUCKS 7421314462
RENAULT TRUCKS 7424016609
VOLVO 21314462
VOLVO 24016649
VOLVO 24035673
VOLVO 20464675
VOLVO 21906168

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs