()

Curea transmisie cu caneluri 8PK1700HD GATES

Producător: GATES

Cod produs: 8PK1700HD

Cod ean: 5414465467141

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

Material ansamblu de tracțiune poliester
Material curea cauciuc
Culoare negru
Numar nervuri 8
Latime [mm] 28
Lungime [mm] 1700
Conform brosurii

CUMMINS 3288464
CUMMINS 3289135
CUMMINS 3289146
CUMMINS 3805910
CUMMINS 3903115
CUMMINS 3911567
CUMMINS 3941395
FREIGHTLINER 127080003
FREIGHTLINER 129859699
FREIGHTLINER 132155702
JOHN DEERE R135590
JOHN DEERE R128196
JOHN DEERE L110600
MERCEDES-BENZ A9069935396
MERCEDES-BENZ 9069935396
NEW HOLLAND 86974844
NEW HOLLAND 87443440
VOLVO 8397694

Produse Echivalente

Imagine Produs