()

Curea transmisie cu caneluri 8PK1980HD GATES

Producător: GATES

Cod produs: 8PK1980HD

Cod ean: 5414465415852

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

Material ansamblu de tracțiune poliester
Material curea EPDM (etilen propilen dienă cauciuc)
Culoare negru
Numar nervuri 8
Latime [mm] 28
Lungime [mm] 1980
Conform brosurii

MERCEDES-BENZ VARIO platou / sasiu (B670, B668, B667) 615 D, 616 D (668.321, 668.322, 668.323) 09-1998 / prezent platou / sasiu KW: 112 CP: 152 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO platou / sasiu (B670, B668, B667) 615 D, 616 D (668.331, 668.332) 09-1998 / prezent platou / sasiu KW: 112 CP: 152 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO platou / sasiu (B670, B668, B667) 815 D, 816 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 09-1996 / 12-2010 platou / sasiu KW: 112 CP: 152 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO caroserie (B667, B670, B668) 815 D, 816 D (670.351, 670.352, 670.353) 09-1996 / 12-2010 caroserie KW: 112 CP: 152 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO platou / sasiu (B670, B668, B667) 815 D, 816 D (670.331, 670.332) 09-1996 / prezent platou / sasiu KW: 112 CP: 152 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO platou / sasiu (B670, B668, B667) 815 DA, 816 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423) 09-1996 / 12-2010 platou / sasiu KW: 112 CP: 152 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO caroserie (B667, B670, B668) 815 DA, 816 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453) 09-1996 / 12-2010 caroserie KW: 112 CP: 152 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO platou / sasiu (B670, B668, B667) 815 DA, 816 DA 4x4 (670.431, 670.432) 09-1996 / 12-2010 platou / sasiu KW: 112 CP: 152 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO bus (B670) O 810 (670.373, 670.374) 09-1996 / 12-2010 bus KW: 75 CP: 102 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO bus (B670) O 814 (670.373, 670.374) 09-1996 / 12-2010 bus KW: 100 CP: 136 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO bus (B670) O 815 (670.373, 670.374) 09-1996 / 12-2010 bus KW: 112 CP: 152 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO cabina cu motor 810 DT (670.398) 09-1996 / 06-2006 cabina cu motor KW: 75 CP: 102 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO cabina cu motor 814 DT (670.398) 09-1996 / 06-2006 cabina cu motor KW: 100 CP: 136 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO cabina cu motor 816 DT (670.398) 09-1996 / 06-2006 cabina cu motor KW: 112 CP: 152 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO platou / sasiu (B670, B668, B667) 818 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 09-2006 / prezent platou / sasiu KW: 130 CP: 177 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO platou / sasiu (B670, B668, B667) 818 DA 4x4 09-2006 / prezent platou / sasiu KW: 130 CP: 177 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO platou / sasiu (B670, B668, B667) 818 D (670.321, 670.322) 09-2006 / prezent platou / sasiu KW: 130 CP: 177 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO caroserie (B667, B670, B668) 818 D (670.351, 670.352, 670.353) 09-2006 / 12-2013 caroserie KW: 130 CP: 177 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO platou / sasiu (B670, B668, B667) 618 D (668.321, 668.322, 668.323) 09-2006 / prezent platou / sasiu KW: 130 CP: 177 CMC: 4249 motor diesel
MERCEDES-BENZ VARIO caroserie (B667, B670, B668) 618 D 09-2006 / 12-2013 caroserie KW: 130 CP: 177 CMC: 4249 motor diesel

CUMMINS 3289739
CUMMINS 3972380
FREIGHTLINER 123415009
FREIGHTLINER 123415039
FREIGHTLINER 123415049
FREIGHTLINER 123415058
FREIGHTLINER 127110001
FREIGHTLINER 127110018
FREIGHTLINER 6819970893
JOHN DEERE R502186
JOHN DEERE T210568
JOHN DEERE T428704
MERCEDES-BENZ 9069933696
MERCEDES-BENZ A9069933696

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs