()

Curea transmisie WG2473319 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG2473319

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Lungime [mm] 825
Latime [mm] 13
Parametru AVX13X825
Garantie Garantie 2 ani
Greutate netă [g] 73

BMW 1502-2002 (E10), 1502-2002 Sedan (E10) 2002 Tii 04-1971 / 06-1975 limuzina KW: 96 CP: 130 CMC: 1990 motor pe benzina
BMW 1502-2002 (E10), 1502-2002 Sedan (E10) 2002 Turbo 01-1974 / 07-1975 limuzina KW: 125 CP: 170 CMC: 1990 motor pe benzina
BMW 3 (E21), 3 Sedan (E21) 316 08-1975 / 08-1980 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1573 motor pe benzina
BMW 3 (E21), 3 Sedan (E21) 316 09-1980 / 12-1982 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1766 motor pe benzina
BMW 3 (E21), 3 Sedan (E21) 318 08-1975 / 08-1980 limuzina KW: 72 CP: 98 CMC: 1766 motor pe benzina
BMW 3 (E21), 3 Sedan (E21) 318 i 11-1979 / 08-1982 limuzina KW: 77 CP: 105 CMC: 1766 motor pe benzina
BMW 3 (E21), 3 Sedan (E21) 320 06-1975 / 07-1979 limuzina KW: 80 CP: 109 CMC: 1990 motor pe benzina
BMW 3 (E21), 3 Sedan (E21) 320 i 06-1975 / 08-1982 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 1990 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 318 i 09-1987 / 06-1991 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1796 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 318 i 06-1987 / 12-1991 limuzina KW: 83 CP: 113 CMC: 1796 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 320 i 10-1986 / 04-1991 limuzina KW: 95 CP: 129 CMC: 1990 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 320 i 09-1982 / 12-1991 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 1990 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 323 i 09-1982 / 08-1983 limuzina KW: 102 CP: 139 CMC: 2316 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 323 i 09-1983 / 09-1986 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 2316 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 i X 09-1986 / 08-1991 limuzina KW: 125 CP: 170 CMC: 2494 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 i 12-1986 / 06-1991 limuzina KW: 125 CP: 170 CMC: 2494 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 i X 03-1986 / 12-1987 limuzina KW: 126 CP: 171 CMC: 2494 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 i 09-1983 / 11-1989 limuzina KW: 126 CP: 171 CMC: 2494 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 e 2.7, 325es 2.7 10-1983 / 12-1988 limuzina KW: 90 CP: 122 CMC: 2693 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 2.7, 325 e 2.7 01-1985 / 08-1987 limuzina KW: 95 CP: 129 CMC: 2693 motor pe benzina

BMW 00 01 2 686 834
BMW 0 171 85D
BMW 11 23 2 242 209
BMW 1 258 239
BMW 64 52 1 258 239
BMW 64 52 1 260 293
BMW 64 52 1 263 075
BMW 64 52 1 267 247
BMW 64 52 1 268 683
BMW 64 52 1 276 096
BMW 64 55 1 716 960
BMW 64 55 1 717 230
BMW 64 55 1 722 990
CHRYSLER 53001772
DAIHATSU 9932250815000
DAIHATSU 9952210818000
FIAT 04834880
FIAT 07589248
FIAT 4834880
FIAT 7589248
FIAT 82301242
FORD 3950922
HONDA 38920689003
HONDA 38920689013
HONDA 38920PE1701
HONDA 38920PJ7003
HONDA 38920PJ70030
HONDA 38920PJ7004
HONDA 38920PJ70040
HYUNDAI 2312724710
HYUNDAI 9771324710
ISUZU 8944273530
JAGUAR C21109
JEEP 53001772
KIA 2312724710
LANCIA 04834880
LANCIA 07589248
LANCIA 82301242
MAN 06580410214
MAN 06580722141
MAN 06580732141
MAN 51968200148
MAZDA F87418381
MAZDA FE1H15907
MERCEDES-BENZ 002 997 53 92
MERCEDES-BENZ 002 997 86 92
MERCEDES-BENZ 005 997 62 92
MERCEDES-BENZ 006 997 36 92
MERCEDES-BENZ 006 997 68 92
MERCEDES-BENZ 006 997 75 92
MERCEDES-BENZ 007753012558
MERCEDES-BENZ 775 301 25 58
MERCEDES-BENZ A002 997 53 92
MERCEDES-BENZ A002 997 86 92
MERCEDES-BENZ A005 997 62 92
MERCEDES-BENZ A006 997 36 92
MERCEDES-BENZ A006 997 68 92
MERCEDES-BENZ A006 997 75 92
MERCEDES-BENZ A775 301 25 58
MERCEDES-BENZ N007753012558
MITSUBISHI MB167062
NISSAN 0211780028
NISSAN 0211781023
NISSAN 0211782023
NISSAN 0211782026
NISSAN 117201GA10
NISSAN 11750R8401
NISSAN 1192001M00
NISSAN 1192004W00
NISSAN 1192021M00
NISSAN 1192030W00
NISSAN 1192080W00
NISSAN 1192080W10
NISSAN 11920G2500
NISSAN 11920G2501
NISSAN 11920M6660
NISSAN 11920V2100
NISSAN 11920V4500
RENAULT, RENAULT KOREA 5000552494
RENAULT, RENAULT KOREA 7700663157
ROVER 602473
SAVIEM 5000552494
SETRA 4767701100
TOYOTA 9009982013
TOYOTA 9091602080
TOYOTA 9091602114
TOYOTA 9932200805
TOYOTA 9932200815
TOYOTA 9932250815
TOYOTA 9933200825
TOYOTA 9933200830
TOYOTA 9933210820
TOYOTA 9933210835
TOYOTA 9933250815
TOYOTA 9933260815
TOYOTA 9952210808
TOYOTA 9952210811
TOYOTA 9952210815
VAG 049 260 849 A
VAG 068 260 149 A
VAG 320 260 849
VOLVO 408559

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs