()

Disc ambreiaj WG2310668 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG2310668

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Numar dinti 24
Profil butuc roata 50mm
Diametru [mm] 400
Garantie Garantie 2 ani
Greutate netă [g] 8723

RENAULT, RENAULT KOREA 7421646616
VOLVO 1878000300
VOLVO 20366591
VOLVO 20526951
VOLVO 21646614
VOLVO 21950293
VOLVO 85000244
VOLVO 85019411

Produse Echivalente

Imagine Produs