()

Disc ambreiaj WG2608308 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG2608308

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Numar dinti 10
Profil butuc roata 23x29-10N
Diametru [mm] 235
Parametru 235VTB

IVECO DAILY II platou / sasiu 30-8 (12910211, 12911111, 12911112, 12911117, 12911131,... 01-1992 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 (12914111, 12914112, 12914117, 12914131, 12914137,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 30-8 (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 60 CP: 82 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,... 01-1989 / 08-1998 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (12934104, 12934111, 12934112, 12934117, 12934124,... 01-1991 / 08-1998 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,... 09-1998 / 05-1999 caroserie KW: 62 CP: 84 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,... 01-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY I caroserie 35-10 (10314204, 10314211, 10314212, 10314217, 10314411,... 01-1985 / 12-1989 caroserie KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,... 01-1989 / 08-1998 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,..., 35.10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,... 01-1996 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 40-10 4x4 (15214104, 15214111, 15214117, 15215111) 01-1997 / 05-1999 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 40-10 (94139111, 94139131, 94139311, 94139315,... 01-1991 / 12-1996 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315, 95719317,..., A 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315,... 09-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-10 (94159111, 94159131, 94159211, 94159311,... 01-1991 / 04-1996 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II bus, DAILY SCUDATO II bus A 45-10 (95739111, 95739131, 95739311, 95739317,... 05-1996 / 05-1999 bus KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 49-10 (13050211, 13050231, 13050304, 13050311, 13050331,... 01-1989 / 04-1996 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
IVECO DAILY II platou / sasiu 49-10 (15050304, 15050404, 15050411, 15051204, 15051211,... 05-1996 / 05-1999 platou / sasiu KW: 76 CP: 103 CMC: 2798 motor diesel
IVECO DAILY II caroserie 49-10 V (13054204, 13054211, 13054212, 13054215,... 01-1989 / 04-1996 caroserie KW: 76 CP: 103 CMC: 2499 motor diesel
RENAULT TRUCKS MESSENGER caroserie B 80.45 (FN40A5) 09-1990 / 06-1999 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2500 motor diesel
RENAULT TRUCKS MESSENGER caroserie B 80.35 (FN40B5) 09-1990 / 06-1999 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2500 motor diesel

FIAT 98471635
FIAT 98471689
IVECO 01904749
IVECO 500324215
IVECO 504073840
IVECO 93812487
IVECO 98460675
IVECO 98471635
IVECO 98471686
IVECO 98471689
RENAULT TRUCKS 5010245896
Imagine Produs