()

Disc frana BBD32622 BORG & BECK

Producător: BORG & BECK

Cod produs: BBD32622

Cod ean: 5055936695658

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Înaltime [mm] 45
Tip disc frâna ventilat
Grosime disc frâna [mm] 45
Grosime minima [mm] 41
Diametru exterior [mm] 434
Diametru de centrare [mm] 220

RENAULT, RENAULT KOREA 5001864498
RENAULT, RENAULT KOREA 7421575117
VOLVO 20428193
VOLVO 20514093
VOLVO 21575071
VOLVO 84107803
VOLVO 85103803

Produse Originale

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs