()

Filtru aer 27.944.00 UFI

Producător: UFI

Cod produs: 27.944.00

Cod ean: 8003453097919

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Înaltime [mm] 576
Tip filtru Insertie filtru
Diametru exterior [mm] 264
Diametru interior 1 [mm] 153
Diametru interior 2 [mm] 42

CATERPILLAR 7C-8303
CATERPILLAR 7W-7424
INGERSOLL-RAND 35277078
INGERSOLL-RAND 35812437
INGERSOLL-RAND 36706083
ONAN 140-1346
RENAULT TRUCKS 0003564110
WHITE 02-7077554

Produse Echivalente

Imagine Produs