()

Filtru aer A 1604 MFILTER

Producător: MFILTER

Cod produs: A 1604

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Diametru exterior [mm] 60
Diametru interior [mm] 84
Înaltime [mm] 92
Tip filtru Insertie filtru

CATERPILLAR 9Y-7803
CATERPILLAR 8T-6306
CATERPILLAR 5W-5890
DEUTZ 31413
DEUTZ 2.4249.130.7
FAUN 0746-554
FIAT 1930795
FIAT 79083213
FIAT 79011387
FIAT 1909964
FIAT 70257029
FIAT 71007974
FIAT 73067508
FIAT 73119796
GENERAL MOTORS 8994524
HANOMAG HENSCHEL 109 368 3 M 91
LAMBORGHINI 2.4249.130.7
LAMBORGHINI 2.4249.070.2
LIEBHERR 736 0230
PERKINS 26 510 228
PERKINS PI 02688
POCLAIN V 02505-81
POCLAIN 2505-81
RENAULT TRUCKS 00 03 564 106

Produse Echivalente

Imagine Produs