()

Filtru, aer habitaclu 1422.2044 FRIGAIR

Producător: FRIGAIR

Cod produs: 1422.2044

Cod ean: 4058903050604

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Linia/varianta de dotare a vehiculului Singolo / Single
Lungime 1 [mm] 212
Înaltime 1 [mm] 212
Grosime 1 [mm] 50
Tip filtru Filtru polen

VOLVO 20489245
VOLVO 21758906
VOLVO 8143691
VOLVO 81436917
VOLVO 8143692
VOLVO 8144430
VOLVO 81444309

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs