()

Filtru, aer habitaclu 350203061900 MAGNETI MARELLI

Producător: MAGNETI MARELLI

Cod produs: 350203061900

Cod ean: 8001063288642

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

43,16 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Înaltime [mm] 18
Latime [mm] 215
Lungime [mm] 218
Tip filtru Filtru de particule

TOYOTA BELTA limuzina (P9), VIOS limuzina (P9), YARIS / VIOS II limuzina (P9), YARIS / VIOS limuzina (P9), YARIS limuzina (P9) 1.5 (NCP93), 1.5 Yaris (NCP93) 01-2006 / 12-2013 limuzina KW: 80 CP: 109 CMC: 1497 motor pe benzina
TOYOTA ESTIMA I (R1, R2), PREVIA / ESTIMA I (R1, R2), PREVIA I (R1, R2), TARAGO / ESTIMA I (R1, R2), TARAGO I (R1, R2) 2.4 (TCR10R, TCR11R), 2.4 (TCR11, TCR10), 2.4 (TCR11, TCR10, TCR10R, TCR11R), 2.4 16V (TCR11, TCR10, TCR10R, TCR11R), 2.4 LE/DLX 16V (TCR11, TCR10) 05-1990 / 08-2000 microbus KW: 97 CP: 132 CMC: 2438 motor pe benzina
TOYOTA CELICA cupe (T20), CELICA VI cupe (T20) 1.8 i 16V (AT200) 11-1993 / 11-1999 cupe KW: 85 CP: 116 CMC: 1762 motor pe benzina
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (J12), LAND CRUISER PRADO III (J12) 4.0 (GRJ120) 08-2005 / 07-2009 autoturism de teren, inchis KW: 203 CP: 276 CMC: 3956 motor pe benzina
TOYOTA LAND CRUISER 90 (J9), LAND CRUISER COLORADO (J9), LAND CRUISER PRADO (J9), LAND CRUISER PRADO II (J9), MERU (J9) 3.0 TD (KZJ90R, KZJ95R, KZJ90W, KZJ95W), 3.0 TD (KZJ90, KZJ95), 3.0 TD (KZJ90, KZJ95, KZJ90R, KZJ95R, KZJ90W, KZJ95W) 04-1996 / 12-2002 autoturism de teren, inchis KW: 92 CP: 125 CMC: 2982 motor diesel
TOYOTA ESTIMA I (R1, R2), PREVIA / ESTIMA I (R1, R2), PREVIA I (R1, R2), TARAGO / ESTIMA I (R1, R2), TARAGO I (R1, R2) 2.4 16V 4WD (TCR21, TCR20, TCR21R, TCR20R), 2.4 4WD (TCR21R, TCR20R), 2.4 4WD (TCR21, TCR20, TCR21R, TCR20R) 01-1990 / 08-2000 microbus KW: 97 CP: 132 CMC: 2438 motor pe benzina
TOYOTA CAMRY (V2), CAMRY IV (V2), CAMRY Sedan (V2) 3.0 24V (MCV20), 3.0 24V (MCV20, MCV20, MCV10), 3.0 Vienta (MCV20) 08-1996 / 11-2001 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 2995 motor pe benzina
TOYOTA CELICA cupe (T20), CELICA VI cupe (T20) 2.0 i 16V (ST202, ST202) 04-1996 / 11-1999 cupe KW: 125 CP: 170 CMC: 1998 motor pe benzina
TOYOTA CELICA Cabriolet (T20), CELICA VI Cabriolet (T20) 2.0 i 16V (ST202) 11-1993 / 08-1999 Cabriolet KW: 125 CP: 170 CMC: 1998 motor pe benzina
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (J12), LAND CRUISER PRADO III (J12) 3.0 D (LJ120, LJ125) 09-2002 / 02-2010 autoturism de teren, inchis KW: 70 CP: 95 CMC: 2986 motor diesel
TOYOTA HARRIER (U3), HARRIER III (U3) 2.4 4WD (ACU35, ACU35W) 10-2003 / 06-2012 SUV KW: 118 CP: 160 CMC: 2362 motor pe benzina
TOYOTA ECHO (P1), VITZ/ECHO (P1), YARIS (P1), YARIS I (P1), YARIS/VITZ (P1) 1.0 (SCP10, SCP10R) 04-1999 / 09-2005 hatchback KW: 50 CP: 68 CMC: 998 motor pe benzina
TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1) 4.0 4WD (GSJ15), 4.0 V6 4WD (GSJ15) 01-2010 / 06-2014 SUV KW: 191 CP: 260 CMC: 3956 motor pe benzina
TOYOTA ECHO VERSO / FUNCARGO (P2), ECHO VERSO I (P2), FUN CARGO (P2), YARIS VERSO (P2), YARIS VERSO / FUN CARGO (P2) 1.3 (NCP20, NCP22, NCP20R, NCP22R) 08-1999 / 10-2002 microbus KW: 63 CP: 86 CMC: 1299 motor pe benzina
TOYOTA CELICA cupe (T23), CELICA VII cupe (T23) 1.8 16V VT-i (ZZT230, ZZT230), 1.8 16V VTi (ZZT230, ZZT230) 08-1999 / 07-2005 cupe KW: 105 CP: 143 CMC: 1794 motor pe benzina
TOYOTA ECHO (P1), VITZ/ECHO (P1), YARIS (P1), YARIS I (P1), YARIS/VITZ (P1) 1.3 (NCP10, SCP12) 08-1999 / 11-2005 hatchback KW: 63 CP: 86 CMC: 1299 motor pe benzina
TOYOTA CELICA cupe (T23), CELICA VII cupe (T23) 1.8 16V TS (ZZT231R), 1.8 16V TS (ZZT231, ZZT231R) 08-1999 / 09-2005 cupe KW: 141 CP: 192 CMC: 1796 motor pe benzina
LEXUS GX (J12) 470 (UZJ120) 11-2001 / 11-2009 SUV KW: 199 CP: 271 CMC: 4664 motor pe benzina
LEXUS GX (J12) 470 (UZJ120) 11-2001 / 11-2009 SUV KW: 175 CP: 238 CMC: 4664 motor pe benzina
TOYOTA ESTIMA II (R3), PREVIA / ESTIMA II (R3), PREVIA II (R3), TARAGO II (R3) 2.4 (ACR30), 2.4 16V (ACR30) 02-2000 / 02-2006 microbus KW: 115 CP: 156 CMC: 2362 motor pe benzina

SUBARU 72880AG0009P
SUBARU 72880XA00A
SUBARU 72880AG000
TOYOTA 8888041010
TOYOTA 8888020090
TOYOTA 8856802020
TOYOTA 8850820210
TOYOTA 8850820120
TOYOTA 87139YZZ19
TOYOTA 87139YZZ05
TOYOTA 8713949010
TOYOTA 871394701083
TOYOTA 8713947010
TOYOTA 8713932010
TOYOTA 8713928010
TOYOTA 8713906040
TOYOTA 8713906030

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs