()

Filtru aer WG1216764 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG1216764

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Înaltime [mm] 331,0
Diametru 4 [mm] 124,0
Diametru exterior [mm] 165,0
Tip filtru Insertie filtru
Diametru interior 1 [mm] 86
Lungime ambalaj [cm] 17,0
Latime ambalaj [cm] 17,00
Inaltime ambalaj [cm] 36,00
Greutate netă [g] 1340

BOMAG 05821087
COLES 8985294
DEUTZ-FAHR 4384103
DEUTZ-FAHR 02322855
DEUTZ-FAHR 02323855
DEUTZ-FAHR 02339823
DEUTZ-FAHR 02349823
DEUTZ-FAHR 02934588
DEUTZ-FAHR 04384103
DEUTZ-FAHR 2323855
DEUTZ-FAHR 2339823
DEUTZ-FAHR 2349823
DEUTZ-FAHR 2934588
GENERAL MOTORS 93152016
GENERAL MOTORS 25096178
GMC 93152016
HAMM 287431
IVECO 2339823
IVECO 42522554
LIEBHERR 595651505
NEW HOLLAND 44980895
SCHAEFF 5501642717
SPERRY NEW HOLLAND 44980895
VME CH12225
ZETTELMEYER 0040814904
ZETTELMEYER 40814904

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs