()

Filtru combustibil ELG5598 MECAFILTER

Producător: MECAFILTER

Cod produs: ELG5598

Cod ean: 3322235598006

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip filtru Insertie filtru
Tip combustibil motorina
Diametru exterior [mm] 129
Diametru exterior 1 [mm] 110
Diametru interior [mm] 16
Diametru interior 1 [mm] 20
Înaltime [mm] 118

CLAAS 0007962141
CLAAS 6871200
CLAAS 7962140
CLAAS 7962141
VOLVO 3825027
VOLVO 3838852
VOLVO 8125469

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs