()

Filtru combustibil FF63009 FLEETGUARD

Producător: FLEETGUARD

Cod produs: FF63009

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Înaltime [mm] 182,11
Diametru exterior [mm] 101,96
Pt. cod original (oe) Cummins 5303743
Tip filtru Filtru fin

ATLAS COPCO 3222341179
CUMMINS 5289121
CUMMINS 5303743
CUMMINS 5304214
DOOSAN 40050800070
DOOSAN 46645085
DYNAPAC 4812158187
HYDREMA 7004769
HYSTER 4103452
HYUNDAI 11Q771010
HYUNDAI 11Q771010PB
SENNEBOGEN 169951

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs